Msn Delete Checker!!! 2 Mb. Fake Db.Si

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    a.q. hite bak 324. Lan ben kriptografi gibi bir e-kitap yayınladım 50 hit aldı bizim millet ne kadar sap yaa.Valla sinirlendim a.q. Lamer toplululğu milletin yapmış olduğu şeyleri neden kullanıyorsunuz a.q. çok bi boq biliyorsanız kendiniz yazsanıza.Msn fakemiş,anca böyle aptalca şeylerle insanları kandırarak alırsınız.Daha adını söyleyemen angutlar msn hackleyeceğim diye tutturuyor. Alıp da ne yapıyorlar adresi anlamıyorum.Madem hackersın neden çoluk çocuğun mailini HACKLİYORSUN abi.Hacker adam kredi kartı şefreleri olan maillere saldırır,hacker adam içinde banka hesapları olan maillere saldırır.Saldırı yöntemi de sizin gibi fake falan,trojan falan değildir.Onların ki gerçek hack yöntemleridir.Burda hackercılık oyanamazlar. Sizde milletin msn mailini almak için qötünüzü yırtıyorsunuz.Onun yerine hayırlı bir iş yapsanıza,program yazmayı öğreninin,yok hepiniz hazırcısınız,maili alacksınızda ne olacak a.q.

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    walla ertan sana katılmak zorunda hissettim kendimi,böyle programlara asla güvenmemek lazım(gerçi programmıdır nedir indirmedim ama).veya kaynak kodunu incelemek lazım ki yapan kişiyede yamuk olmasın.Anlamıyorum abi millet niye hotmail çalma çılgını olmuş,ben daha bir kişiye yaptım bunu yapmak zorunda olduğum için ve 1 hafta sonra adama eski şifresiyle geri verdim onu bile yapmak istemezdim.sonra bazı arkadaşlara yapıyorum ki adamlar ders alsınlar yutmasınlar diye ama yamuk yapmıyorum...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Evet arkadaşlar artık başlı başına bir siteniz var (fakeden) Genel olarak msn engelleyenleri göster benim yaptığım bir site ve bazı yerlerini değiştirerek sizde kullanabilirsiniz... Bir teşekkür vardı bende ona teşekkür ediyorum:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yalniz hocam aradan 3-4 ay gecmis

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    hocam bu konu içide yazdığım tüm yazıları (bi nedenden dolayı:) dün editledim yani yeni sayılır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek
    İLGİÇ

https://www.fitnessaktif.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    CaliphKhan
    siktir olmuş gitmiş zaten sallayın

Hoop.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    hay Allahım ilgiç demek içinmi hortlattın konuyu ?

... sorcerer & musket ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek
    pardon ya sadec foruma katkılarımda bulunsun diye yazdım.özür dilerim...

https://www.fitnessaktif.com/
Toplam Hit: 3647 Toplam Mesaj: 20