MSN Den Pc Ye Girilirmi? Bir Fikir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuRaBa
    GuRaBa's avatar
    Erkek

arkadaşlar aklıma acaip bri şey geldi acaba imkanı varmıdır belki ilahm alıp yapanlar olur demi:))

Şunu söleyim Mesela Msnd Hani Göz kırpmalar varya gitar felan parcalıyor Onun üzerinde oynaıp veya ona benzer bir şeyi ekleyip kurbana göndererek Pc sine girmek mümkün olabilirmi Yani ekranda oynadığında ve kuran ekranı actığında oda oynadığını görecek ve bize bir kapı acmış olacak sizce Mantıklımı??

İnnel İslame Bede"e Garibe veseYaudu Garibe Kame Bede"e Fe-tuba lil GuRaBa...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuRaBa
    GuRaBa's avatar
    Erkek
    anladım saol Yani yapılabilir demi peki biraz yardımcı olunda beraber yapalım olur demi..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuRaBa
    GuRaBa's avatar
    Erkek
    Tamam bakim bi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    zaten bu olay var arkadaşlar göz kırpma yoluyla bi işler çevriliyor okumuştum galiba cigicigi de gördüydüm herhalde yoksa başka biyerdemiydi ? bilmem.... olabilir

Hoop.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mert1203
    mert1203's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben yeniyim herkeze öncelile mrb demek istiyorum diğer pc ye girmek için proagent googleye yazdığında karşında anlatımıyla kolay gelsin ama tavsiye etmem başkasının bilgisayarına girilmesine karşıyım

asi prens
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuRaBa
    GuRaBa's avatar
    Erkek
    :))) nasıl bir cevap bu peki neden karşısın onu anlamadım:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yok bu forumda tartisildi o imkansiz...

eskiden beta da oluomush...

background dan yapacaksiniz o isi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuRaBa
    GuRaBa's avatar
    Erkek
    anladım saopun arkadaşlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Şuan için böyle birşey yok , ve ilerleyen günlerde haftalarda aylarda yıllardada olmayacaktır.. MSN de .exe bile yollarken blocklanan dosyalar var. .PNG açığıyla Microsoft iyi bir ders aldı , daha açık vereceklerini sanmıyorum.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

nuhAHhahahaa

hojalar koptum yaa! olurmu oyle sey allasen ya!
    sen göz kirpmayi yolladiginda bikere sendeki gitar parcalanma resmi yada öpücük onun PC ye yüklenmiyor ki! onun msninde de ayni resim var sadece beli uyarilar gidiyor msne ve ONDAKİ RESİM onda aciliyor. sendeki resim degil.. yani resme client yükleyeyim de ona yedireyim dersen avci olayim derken SEN AV olursun. cünkü sendeki resim yani atiyorum gitar parcalamaya yükledin ve ona göz kirpma yolladin. 
      onda calisan kendi msninin resimleri temiz clientsiz olan
      sende calisan gözkirpmasi ise senin clienti yükledigin resim. yani bile bile clientli resmi kendi PCinde acarsin.. 

kapisch!

choosing my confessions...
Toplam Hit: 3045 Toplam Mesaj: 10