Msn Dosya Alma Sorunu?Windows 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

10 gündür Windows 7 kullanıyorum.Msn 7.5 kurulu.Biri bana Msn üzerinden dosya atmaya çalıstığı anda Msn hata veriyor ve kapanıyor.

Guvenlık ayarlarına falan baktım.Xp ye alıskın oldugum ıcın sorunun guvenlıkle ılgılı olup olmadıgına da emın olamadım.

Boyle bır sorunla karsılasan veya cozum onerısı olan var mı?Daha onceden Vista kullananlar belkı bu sorunla karsılasmıs olabılırler.

Was here...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    8-8,5-9 kur 7,5 le nie kasıyorsun

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogen
    halogen's avatar
    Erkek
    windows 7 çıktığından beri kullanıyorum.msn 8.1 var.hiç bir sorun yaşamıyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek
    7.5 la ılgılı dıyorsunuz.Sırf bu hata yuzunden dahı olsa bıle Xp ye donus yapacagım anlasılan eger cozum bulamazsam

Was here...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    eski sürüm msn kullandığın içindir büyük ihtimal 8.1 den aşağısını kullanma derim zaten belli bir zaman sonra bu sürüm eski yenisini indirin die hata veriyo ve açılmıyo

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:
    -----------------------------
    eski sürüm msn kullandığın içindir büyük ihtimal 8.1 den aşağısını kullanma derim zaten belli bir zaman sonra bu sürüm eski yenisini indirin die hata veriyo ve açılmıyo
    ----------------------------

yok o hatayı zaten verıyodu ılk kurdugumda.uyumlulugunu degıstırınce sorun kalmıyo o acıdan.

Was here...
Toplam Hit: 12236 Toplam Mesaj: 6