folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Msn Fun Maker "Dan Svchost.Exe De Virüs Ya Da Açık Kapı Oluştu.Nasıl Silerim

Msn Fun Maker "Dan Svchost.Exe De Virüs Ya Da Açık Kapı Oluştu.Nasıl Silerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fantasia
    fantasia's avatar
    Erkek

Selamünaleyküm saygıdeger mürid kardeşlerim. ciddi bir problemim var. dün msn fun makerı kurduktan sonra bilgisayarımda muhtemelen win32deki svchost.exe de açık bir kapı oluştu zannediyorum. bilgisayarım yavaşladı. bu bildiğim kadarıyla bir bir windows dosyası ancak nasıl silebileceğimi bilmiyorum. yani açık kapıdan nasıl kurtulurum. format atmak ta istemiyorum. yardımlarınız için şimdiden tşk.Allah razı olsun...

BLACKLINE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek
    aynı sorun bnde de war.. virüs müdür trojan mıdır nedir? anti uyarı werio ama kurtulamıorm!!! yardım edin!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fantasia
    fantasia's avatar
    Erkek

ben kaspersky da denedim ama. sildi dedi ama umarım silmiştir.

çünkü açıp kapatınca bilgisayarı geri geliyor muş. bu trojen anlaşılan.

yardımlarınızı bekliyorum....

BLACKLINE
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Emin olarak silmek için "Mcafee 8 enterprise" kullan çünkü bazı trojan ve spy larda alt üst bellek geçisi var sizin AV programınınz tarama yaparken alt bellekte scan yaparken virüs üst belleğe taşır kendini üst bellekte scan ederken alt belleğe böylelikle sistemde virüs bulunmaz ancak korkamyın :)) Mcafee 8 enterprise nin en büyük özelliğide bu bellek kontrolünü yapmasıdır...www.inndir.com dan mcafee 8 enterprise i yükleyin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fantasia
    fantasia's avatar
    Erkek
    sağolasın kardeş açıklamışsın ancak www.inndir.com dan Mcafee 8 enterprise indiremiyorum. buluyor ancak dowlound çıkmıyor. aradığınız ıd li program bulunamadı diyor. başka bir link verebilirsen programı indiremileceğim çok yardımcı olursun. şimdiden Allah razı olsun....

BLACKLINE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fantasia
    fantasia's avatar
    Erkek

eveetttt. şimdi inndir.com dan iniyor biraz önce denediğimde inmemişti.

indirip kurup svchost.exe ile ilgili gelişmeleri buraya yazacağım, umarım benim durumumdaki herkes bu durumdan dolayı rahatlar.

BLACKLINE
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    picturecentre.com da onun antisi var indirebilirsiniz isterseniz ......

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fantasia
    fantasia's avatar
    Erkek

sakın o bahsi geçen programları indirmeyin. bilgisayar otomatik olarak kapatılıyor diyor ve 1 dk içinde geri sayım başlıyor ve bilgisayar kapanıyor.

ben makinayı formatladım. en iyi yöntem bence bu. tavsiyem format atıp yeniden kurun. ama daha önceden ghost varsa hele hele kesin format atın.

BLACKLINE
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek

yaw o herkeste var format atın bakın bi ben her format attımda oluyo resim koydum 2 tane olmuş editledim

Agrasif miyim neyim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SecreTUser
    SecreTUser's avatar
    Erkek

arkadaşlar svchost hatası modeminizin güvenlik duvarın dan kaynaklanıyo

format atmanız hiç bir şeyi çözümlemez

açık kapı gözükebilir ama değil. Yani Açık Portunuz Yok. Tek Yapacağınız Modeminizin güncel programını bulup yüklemek.

genellikle rou lu modemlerde gözüktüğü için keşlemeniz gerekebilir. yani modemi ftp açacaksınız. şimdilik bt . 1ay daha yokum

A K I Ş I N A - B I R A K
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek

yaw onlar virüs trojan felan değil format at modemin ne güncel prg ilgili nede başka bişeyle.Herkes bakabilir ctrl+alt+delete baksın.Herkeste vardır %99.9.

onların altında iki tane daha var onları işaretlemiyi onutmuşum neyse

Agrasif miyim neyim?
Toplam Hit: 12352 Toplam Mesaj: 11