Msn Hackleyebilecegim Bi Program

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jenk
    Jenk's avatar
    Erkek
    arkadaşlar varmı böle kolay ama düzgün bi program.şimdiden tşk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    He var bi sürü hangisini verim? bak bi tanesinin adresi var: http://www.ebeninki.com/eziq/zalak/beyinsiz/senledashaqgecmeyenolsun/rapidshare.de.exe.html
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek
    bak jenk önce biraz okman lazmdı bişiyler...Eğer okumazsan üstte gördüğün laflardan binlerce yersin.Bende bunlardan sana sayardım ama boşwer dedim.Ayrıca senle aynı avatarı kullandığım için çok üzüldüm.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jenk
    Jenk's avatar
    Erkek
    tamam beyler.ne bu şiddet bu celal :p
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Jenk isimli şahsa mantık aranıyor kolay yoldan ucuzundan fazla uğraştırmayan fazla eğitim gerektirmeyen bir yöntemle arakadaşa mantık öğretecek olan varmı !: ==)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek
    Abüler böle tıklayınca mantık yükleyen bir program var mı...Lazımda :)....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

nekkadar malsınız ya,

ya zaten öyle programların çoğu trojansızdır, fakat salak makinanızın salak virüs programları onu trojan olarak gördüğü için salak vatandaşlarımız onu trojanlı sanmaktadır, gülü seven dikenine katlanır, proratı kurcalıyabilmek için format atmam gerekmişti :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceran
    ceran's avatar
    Erkek
    tamam güzel ok

.......:::::::realhacker:::::...... www.realhackers.tk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Arkadaşım bu dediğin iş birazcık zordur. Kolay sayılmaz. Ben şu ana kadar aşağıda anlatacağım programla herhangi bir sonuç elde edemedim. Program kullanmandan ziyade "fake" ve "şifremi unuttum" yöntemlerini denemeni öneririm. Uğraşırsan daha yaratıcı yöntemler bile bulabilirsin.

Bu programı bi paylaşım sitesinden bulmuştum ve adı sanırım "joopss". Ayrıntılı kullanma kılavuzu vardı fakat sildim. Kullanımı basittir. Şifresini bulmak istediğin msn ya da hotmail adresini yazıyorsun. Programın var olan "wordlist" lerinden ya da kendi belirleyebileceğin bir deste şifre içeren herhangi bir dosyadan, programın, o adres üzerinde deneyeceği şifreleri barındıran dosyayı (wordlist) seçip, başlat tuşuna basıyorsun. Program senin seçtiğin "wordlist" teki bütün şifreleri tek tek denemeye başlıyor. Bu şifrelerden herhangi  biri , hedefteki adrese uyarsa, şifrenin ne olduğunu söylüyor.

Açıkçası bu yöntemle birşey elde edebileceğini pek sanmıyorum. Denemekte fayda vardır. En azından böyle bir programın mantığını ve varlığını öğrenmiş olursun.

Programı aşağıdaki bağlantı adresinden indirebilirsin. (~1 MB)

http://rapidshare.de/files/13910842/joopss.rar.html

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zaknafein
    Zaknafein's avatar
    Erkek
    abi bi de bi program var ice_cold_reloaded die. millet ben senin msn ini hackledim die dolaşıyo akşam açınca göt oluyolardı.lamerligin son asaması bi programdı.kendi bilgisayarından ufacık bi ekrana maili yazıp dondur diosun donuyo sanıodu millet ya.

SELECT * FROM users WHERE clue > 0. Uh oh, zero rows were returned! Oh no!?!?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Mauseyi dik oturtur üstünede sen otur bu şekilde mause-eklemiş olursun :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 12139 Toplam Mesaj: 11