folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder ***Msn Hackliyemiyorumusunuz?** Ozaman Gelin Buraya

***Msn Hackliyemiyorumusunuz?** Ozaman Gelin Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRuZ
    CRuZ's avatar
    Erkek

arkadaşlar msn hackliyemiyorsanız sizde ozaman dondurun size ıcecold diye program veriyorum. kullanması çok kolay sadece msn adresini giriyorsunuz ve o donduruyor.

http://rapidshare.de/files/3606778/IceCold.exe.html

////**---YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ----*** //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lostdark
    lostdark's avatar
    Erkek
    lınk kırık kardes gır bak lınk aldıgında

gercek arkadaslar camasır gıbıdır her zaman yanındadır daha ıyı arkadaslar prezervatıf gıbıdır senı korurlar dostlar ıse vıagra gıbıdır dusenı kaldırırlar :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_KoRSaN
    SaNaL_KoRSaN's avatar
    Erkek
    DondurSan Ne  OlcaKi  MsN  2 Saat Sonra TeKRaR AcıLıR  :)):   Yane  Boş ayaq D:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek
    Ya Off Siz Hala Böyle Programları KullanıyomusunuZ! Bırakın Kardesim Bu Boş Şeyleri Daha Yeni Daha güzel Şeyler Var Onlarla Urasın MESELA Trojan Yöntemini Kullanın Dondurmakla Hiç Bi Şey Elde Edemessin! SAYGILARIMLA!.....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    123456
    123456's avatar
    Erkek
    DİKKAT: Bu programda TROJAN vardır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    sana sağdece bunu yaparım " puhhahahahahaa " bence bunun gibi saçma şeylerle forumu doldurmayın. bunlar boş işler

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    Walla coluk çocuk oyuncağı bunlar arkadaşlar..Biraz kafa yorun  ne demiş büyükler   azimle sıçan mermeri delermiş.....

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebuzere
    ebuzere's avatar
    Erkek

mclaren bunu yazdı:

Walla coluk çocuk oyuncağı bunlar arkadaşlar..Biraz kafa yorun  ne demiş büyükler   azimle sıçan mermeri delermiş.....

Yalan Arkadaslar boyle seyler atasozlerini katletmeyin

Onun Aslı "Azimli Sican(Farenin buyugu) tası deler" euheuheuheuheu

Yanlıs Sorunun Dogru Cevabı Olmaz !....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastboy
    fastboy's avatar
    Erkek

arkadaşım bu program bişe ye yaramaz bu program sadece dondurur msn yi  sagol hoca yine sen

::..hacked:by:the:i.n.f::badboys::..

forum kurallarını okudum, admin ve moderatorlerın uyarılarını okudum, müritlerin uyarılarını okudum ve hala aciiiil plssss lütfeeeeen gibi başlıklarla yeni konu açacak kadar maloş davrandığım için (TGRLBB) tarafından banlandım. Başvurunun antikky e yapılacağınıda zaten biliyorum ban yeme ihtiyacımı giderdiği için (tgrlbb) ye teşekkür ederim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodless
    bloodless's avatar
    Erkek

icecold program açık kaldığı sürece o msn yi donduruyor yada bendeki öyle sizinkileri bilmiyorum eğer pc niz tüm gün açıksa prgrmı açın bırakın kalsın o kişi prg açık olduğu sürece giremez

etikete gerek yok tanıyan bilir
Toplam Hit: 14031 Toplam Mesaj: 10