Msn İp Nasıl Bulunur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek
    msn ip nasıl bulunur.. Msdos dahil anlatınız ütfen ... başka programlarda varmı _?

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek

ben bildiğimi söyleyeyim.

msn' de konuştuğun kişiyle dosya alışverişi yapman gerekiyor öncelikle. ya o sana ya da sen ona bir dosya yollayacaksın.Artık nasıl yaparsın bilemem. "abi Selçuk Erdemin son karikatürünü gördün mü eahuea" gibi olabilir.

Nette bağlantı kurduğun ip'leri gösteren programlardan birinin kurulup açık olması lazım tabi.
    Ben Essential Net Tools diye bi program kullanıyorum ki onu da zaten buradan çekmiştim.

Not: Ben hack vs. işlerinden anlamam. 2 gün önce merak edip sadece tahribattaki dökümanları okuyup ve forumu kurcalayıp 2 kişinin bilgisayarına girdim(birşey yapmadım o ayrı). Yani sen de önce sormak yerine biraz araştırsaydın bunun cevabını kendin de bulabilirdin.

+ hadi ip yi buldun diyelim sonra ne yapacaksın çok merak ettim. Tahminimce (hack işinden anlamam ya) daha ip bulmayı bile bilmeyen birinin bulduğu ip' e bir şeyler apması biraz zor gibi gözüküyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaP_che
    RaP_che's avatar
    Erkek

ıp numarasını bulmak ıstıosan :
    ilk öncelıkle mesaj kutuna gelıosun ve  sonra sağ ust kösedekı seçeneklerı tıklıosun
    sonra posta göruntu ayarlarına gır ve ordan ileti ustbilgilerine tamı(full) tıkla ve sonra  gelsın sana ıp numaraları

hadı kendıne ii bak ii hackler
    hee bu arada eger ingilizce falan sa o adres yazılan yere  &_lang=tr yaz ...

Yanlızca Yürekler Sustuğunda Serseriler Ağlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeuS
    ZeuS's avatar
    Erkek

Msn de gorustugunuz yada gorusmekte oldugunuz kisilerin IP adreslerini ogrenmek icin

MsDos u acip

netstat -n yazin enter a basin .. karsiniza bir takim Ip adresleri cikacak .. Yanliz baglantida kullandiginiz tek sey Msn olsun diger butun internet araclarini kapatin

kuvvetle muhtemel 12080 yada sadece 80 portunu kullanan ve iki haneli ( 80  -- 60 -- 70 -- vs ) seklinde baslayan Ip adreslerini dikkate alin .. Ben yolu gosterdim gerisi size ait..

Sevgilerimle

Turksun Sen Turk Gibi Davran ey Gafil..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devilofhacker
    devilofhacker's avatar
    Erkek
    ZeuS bunu yazdı:

Msn de gorustugunuz yada gorusmekte oldugunuz kisilerin IP adreslerini ogrenmek icin

MsDos u acip

netstat -n yazin enter a basin .. karsiniza bir takim Ip adresleri cikacak .. Yanliz baglantida kullandiginiz tek sey Msn olsun diger butun internet araclarini kapatin

kuvvetle muhtemel 12080 yada sadece 80 portunu kullanan ve iki haneli ( 80  -- 60 -- 70 -- vs ) seklinde baslayan Ip adreslerini dikkate alin .. Ben yolu gosterdim gerisi size ait..

Sevgilerimle

MSN de IP görünmez. Senin o bahsettiğin microsoftun server IP leri. Direkt müdahaleleri kesmek için alınmış bir önlem. ULAKBIM den kontrol edebilirsin. MSN de IP tespit etmeyi unutun. YOk öyle birşey...

DoH
Toplam Hit: 13232 Toplam Mesaj: 5