Msn Kapanma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Msn kendi kendine otomatik kapatıyor.. Nasıl kapatıyor dediğinizi duyar gibi oldum :) ... Msn acıp mailleri görmek için gelen mail kısmına tıklıyorum... Mail tamamen acıldıktan sonra msn kapanıyor kendi kendine..

ie ile msn sildim tekrar yukledim yine nafile....Sizce sorun neyden kaynaklanabilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

şunu kur aç

http://download1us.softpedia.com/dl/9110ed7535c3547b749278c3fb7eef56/4dc17b0d/100018442/software/security/msicuu2.exe

karşına çıkan listeden, gördüğün tüm messenger ları işaretle ve remove de

sonra tekrar msn yi kur.

kol gibi dipnot: smileyin, ifadelerin cart curt varsa yedek al, silinecek çünkü.

düzelmezse forumu bırakırım okadar da büyük konusuyorum, burdayım bekliyorum :dd
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Resimde gorunenlerin hepsini kaldırdım ama yine nafile, bir yerde bilgi tutuyor ki msn tekrar kurdugumda hafızasındaki kullanıcı adım ve şifrem tekrar geri geliyor :)

Şimdi eve gidiyorum yarın tekrar bakıcam..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    vista ya da w7 kullanıyosan sağ tıklayıp admin olarak çalıştır de
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Yeni hotmail sisteminde mailleri açtığında çevrimiçi oluyorsun hotmail sitesinde. Yani tam olarak anlatabildim mi bilmiyorum ama benimde başıma geliyor :F

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:
    -----------------------------

şunu kur aç

http://download1us.softpedia.com/dl/9110ed7535c3547b749278c3fb7eef56/4dc17b0d/100018442/software/security/msicuu2.exe

sonra tekrar msn yi kur.

kol gibi dipnot: smileyin, ifadelerin cart curt varsa yedek al, silinecek çünkü.

düzelmezse forumu bırakırım okadar da büyük konusuyorum, burdayım bekliyorum :dd

hocam bilmiyorum onun derdine çare oldun mu ama benimkine oldun bende msn hata veriyordu okadar ugraştım yapamadım ama şimdi oldu çok saol :)

Seni Sevmeden Önce Anlamak İsterim Seni Bulmadan Önce Aramak İsterim Seni Bir Ömür Boyu Bitirmek Değilde Sana Her An Yeniden Başlamak İsterim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    chnayzt bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

şunu kur aç

sonra tekrar msn yi kur.

hocam bilmiyorum onun derdine çare oldun mu ama benimkine oldun bende msn hata veriyordu okadar ugraştım yapamadım ama şimdi oldu çok saol :)

sen sağol hocam da senin pcde virüs de var yalnız haberin olsun, ben anlarım.İstersen ispatta ederim yani sorun değil :d
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    AsilKan bunu yazdı:

Yeni hotmail sisteminde mailleri açtığında çevrimiçi oluyorsun hotmail sitesinde. Yani tam olarak anlatabildim mi bilmiyorum ama benimde başıma geliyor :F

Bende bu olaydan şüpheleniyorum dediğin gibi.... Kesin hotmail webmsn ile normal msn cakışıyor.. Mail ayarlarına baktım hiç webmsn ile ilgili ayar yoktu..

Bu arada xp kullanıyorum.. Neyse yarın gıdınce hala devam edıyor mu görücez...Hiç birşey yokken bugün oldu bu olay..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chnayzt
    chnayzt's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:
    chnayzt bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

şunu kur aç

sonra tekrar msn yi kur.

sen sağol hocam da senin pcde virüs de var yalnız haberin olsun, ben anlarım.İstersen ispatta ederim yani sorun değil :d

edersin hocam ee napsak format mı :)

Seni Sevmeden Önce Anlamak İsterim Seni Bulmadan Önce Aramak İsterim Seni Bir Ömür Boyu Bitirmek Değilde Sana Her An Yeniden Başlamak İsterim
Toplam Hit: 2390 Toplam Mesaj: 9