Msn Kullanamıyorum [Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

mrb arkadaşlar.

ben büroya mecburi olarak msn 9.0 yükledim. bugün 8.1 döneyim die 9.0 ı full pc den kaldırmaya çalıştım sanırım tam kaldıramadım. 8.1 yüklüyorum yeni sürüm yüklü olmaz gibisinden bişeyler dior. tekrar 9.0 yüklemeye kalktım internette baya araştırdım setupunu bulamadım. windows installer yükledim oda yüklemiyor şimdi.

sistem geri yükleme yaparsam ( benim pc terminal pc ana pcdeki bi programı sıklıkla kullanıyorum her gün bi çok işlem yapıyorum ) ana makinadan kullandığım programdaki kaydettiklerim gidermi ? sistem geri yüklemeyi 2.plana alıyorum öncelikle şu msn i bi bilen yardım ederse sevinirim..

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Valla bi bilen çıkarsa çok makbule geçecek bu sorunu yaşayan çok arkadaş var :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    ozAnkaraguclu bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben bile yapamadım desene la :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    s3rs3ri bunu yazdı:

windows installer versiyonunuzu guncelleyin daha sonra msn son versiyonunu yukleyin

2sininde linkini verirsen çok makbule geçer 3 saattir uğraşıyorum bulamadım msn son versiyon setup'ını..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Ömrümde gördüğüm en aptal programlardan biridir msn. Çalışıyorsa kurcalamayın fazla. Yeni sürüm çıktığı zaman da öyle ya da böyle geçeceksin zaten. O yüzden yeni yükle sonra kaldır eski yükle falan uğraşmayın. Zaten zor çalışıyor salak program. Msn 9 için kaldırma programı vardı google'da aratırsanız çıkar. Onunla kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Kaldırılma özelliği olmayan nadir programlardan biri. Hatta tek kaldırılamayan program galiba.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı:
    Ömrümde gördüğüm en aptal programlardan biridir msn. Çalışıyorsa kurcalamayın fazla. Yeni sürüm çıktığı zaman da öyle ya da böyle geçeceksin zaten. O yüzden yeni yükle sonra kaldır eski yükle falan uğraşmayın. Zaten zor çalışıyor salak program. Msn 9 için kaldırma programı vardı google'da aratırsanız çıkar. Onunla kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Kaldırılma özelliği olmayan nadir programlardan biri. Hatta tek kaldırılamayan program galiba.
    denedim kaldıramadım regeditten falan full sildim hala var dio.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risperdal
    risperdal's avatar
    Erkek
    Zamanında benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Şu program ile yüklü msn bilgisini bir kaldırmayı dene sonra kur msn'i.

http://support.microsoft.com/kb/290301

Özgür iradeydi şeytanım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    h4ckinger bunu yazdı:
    Zamanında benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Şu program ile yüklü msn bilgisini bir kaldırmayı dene sonra kur msn'i.

http://support.microsoft.com/kb/290301

hacı yine olmadı ya ben 9.0 ı tekrar yükleyeyim en iyisi yada sistem geri yükleme yapamda şu programdaki kaydettiklerim silinir die tırsıorm.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    ben bile yapamadım desene la :)

Ben 9 kullanıyorum olm zaten :D Neyse bu bahaneyle de konu yukarı çıksın :D 

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

la bi yardım edenimiz yok batsın bu dünya amq 

Toplam Hit: 2437 Toplam Mesaj: 10