MSN Lamer Saldırısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dombak
    dombak's avatar
    Erkek
    s.a.
    msn lamer saldırısını anlatacam. bu taktik tarafımdan uydurulmuştur. saldırı bilgisayar kilitlemeye yarar teorik olarak. dial up bağlantı keser. saldırı toplu yapılmalıdır. tabi dediğim gibi teorik kurallar bunlar. denemeden bilinmez.

msn 7.5 tavsiye edilir ilk önce. gereken program:
    messpatch generation 3

messpatch ile msnimizin gerekli ayarlarını yapıyoruz. özellikle nudge(titreşim olayı) özelliğini kaldırıyoruz ve nudge korumasını kaldırıyoruz. böylece karşı tarafa durmadan sınırsız sayıda titreşim göndermek mümkün oluyor. normalde msnde titreşim belirli aralıklarla gönderilebiliyor.(Acemiler messpatch kullanmasın msn yi dağıtabilirler)

bu özellik açıldıktan sonra msn ile titreşim göndermeye başlıyoruz. adam ya msnden çıkıyor. ya uykusu geliyor gidip yatıyor. ya da sizi engelliyor. ya da pc kitleniyor. ya da netten düşüyor. not: teorik anlatımdır. toplu şekilde yapılması tavsiye edilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ya ne manyak adamlarsınız ya adamın pc sini kilitlesen ne olur kilitlemesen ne olur :) cins misin nesin yok bağlantısı düşermiş bırak git sen uyu nabacan böyle saldırıyı git yat şimdi sen sabaha kadar mışıl mışıl uyu

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dombak
    dombak's avatar
    Erkek
    s.a.
    lamer dedik. uyduruk dedik.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bende diyorum ki yapsan ne olur yapmasan ne olur? lamerlik dediğin gibi işte

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    luzax
    luzax's avatar
    Erkek
    ya sacma sacma topicler acmayın ya bole saldırımı olur engellerım senı olur bıter..............

Zafere giden yolda çekilen çile KUTSALDIR!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    belali_hacker
    belali_hacker's avatar
    Erkek

arkadaşlar sınırsız titreşim göndermek için durumunuzu mesşkule getirin öyle istediğiniz kadar atabilirsiniz  

ama toplu olarak atarsanız bir kişiye  karşıdaki kişinin makinası kasar  vede kilitlenebilir...

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR,,,YANLIZLIK PAYLAŞTIKCA AZALIR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLiZei
    PoLiZei's avatar
    Erkek
    bi resette düzelir :) kim ugra_1cak onla ahhahaahha

Hayat paylasmaktır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    bence bi topic acalım adınada işe yaramaz topicler koyalım orda işe yaramaz konuları secelim derim ben ilk adayıda bu konu gosteriorm +1le desteklerinizi bekliorm :D:D:D:D

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melih
    melih's avatar
    Erkek
    dombak bunu yazdı:

s.a. lamer dedik. uyduruk dedik.

valla  ben şimdi tam anlayamadım

babacanlar_=_=_=diyarı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhunter
    manhunter's avatar
    Erkek
    ya ne aptal şey bu, titreşimle saldırımı olurmuş?bu senin yaptığın lamerlik bile değil

hiç sordunuzmu kendinize bilim adamları neden panzehirini bilmediği çeşitli mikrop,zehir ve nükleer silah üretiyor.nedeni çok açık:ÇÜNKÜ SAVAŞI SEVİYORLAR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisimelek
    Pisimelek's avatar
    Erkek
    Arkadaslar  adam  sadece  kendi  görüsünü  one  sürüz  bunda  ne  zarra  varki  fazla  bilgi  göz  cikarmaz.!!!

PcMeLeK
Toplam Hit: 2575 Toplam Mesaj: 11