Msn Messenger Paralı Mı Olcak ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLegaLL
    iLLegaLL's avatar
    Erkek
    Öyle birşey yok biliyorsunuz şuan İstanbul diye birşey yazılıyor büyük ihtimal vistayla piyasaya sunacaklar. Yazanlardan biride kankam :))) ama istanbul çıkınca pabucunun dama atılacağı kuşkusuz :)))

~~~Knowledge is power and not free~~~
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

O 18 geyiğini başlatan ve ilk maili atan adamın mınako :)

Bana da geldi o şeyden, MS'in paraya değil sitihbarata ihtiyacı var.. Istibarat Paradan da çok para ediyor! Ve daha fazla güç veriyor...

Ilk Turk Arabası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sıkmısım msn ı ne ıse yarıyokı zaten mılletın muhabbetı baska baska benım bı ısıme yaramıyo ha bı ıkı kardesım var onlarada gerekırse mektup yazarım yanı bırı umur.eskıler bılır thunder deyyu dıgerı joker solemeyecem...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvuscorax
    corvuscorax's avatar
    Erkek

külliyen yalan hoca

boyle birşey yapabilirmi sizce milyar ı geckin kullanıcısı var msn in

İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErsiNnn
    ErsiNnn's avatar
    Erkek

99-2000 arasından bu yana  ücretlendirme olacak diyorlardı... ilkin  mail host servisi sonradan MSN hizmeti..

Delinin biri attı kuyuya bir taş 40 tane akıllı çıkaramamış hesabı... fasa fiso bunlar... bunların alayı fısss :)))

Hele bide 18 kişiye gönderme muhabbetini duyunca aklım çıktı;  birden aklıma 7 kişiye gönder yoksa başına bir iş gelir  muhabbeti geldi :))))) gülmekten yarııldım :)))))))))

LAN NERDESİN?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    ya inanmayın böle şeylere hıyarın biri çıkarıyo sonra herkese yayılıyo. bi daha da düzeltilmiyo. hem paralı yapsalar msnde kullanıcı mı kalır be olmadı yahoo messengere veya google messengera geçersin

There is no life without struggle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurnberg
    nurnberg's avatar
    Dişi
    hakkatten ya,yok efendim 18 kişiye yollarsak maviye döncekmişmiş msn,paralı olmucakmış. yerim geyiklerinizi sizin. parasına da,msnsine de................

koRkuYoRuM aNNe... aL beNi iÇiNe....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar ; Böle bişi oldu diyelim ... Reklam yapamazlar :) Herkeze o kadar çok reklam göndereliyor ki... Düz mantık kullanın biraz... Ve Akıllı olun bunların hepsi düzmece :) Çocuk bile anlar bunun bir şişme haber olduğunu... Reklamlarını aldıkları o kadar çok Sponsorları var.Adamlar kerizm2ki o kadar insanın msn'sini bir anda bitirsin.. Düşünun siz olsanız reklam kaynağinizi kesermisiniz ?

Ben olsam kesmem :D Hangi insan keserki ? Deli Bile Egosunu Bilir:)

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
Toplam Hit: 3579 Toplam Mesaj: 19