MSN Messenger Yardim (Sifre Hatirlar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaD_BoY
    MaD_BoY's avatar
    Erkek
    Arkadaslar bi cafe"de

Ilk once bizim arkadaslara oluyordu sonra banada olunca sasirdim. bir gariplik var bu iste.

Bazi bilgisarlarda Sifremi Hatirlat butonu isaretli olmasa bile Messenger sifreyi unutmuyo ve Ertesi gun Bilgisayar acilinca otomatik giris yapiyo ve kaldiramiyorum.

Messneger"in kayitlari nerede tuttugunu bilen varsa lutfen yardim edin.

C:\Program Files\Messenger klasörü içerisinde veya REGEDIT "te bulamadim

Windows XP..

Geç olmadan, Güç olmadan, Çözüm istiyorum, çözüm, iş işten geçmeden, bu dünyadan göçmeden, Ben ölmeden ....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    Büyük ihtimal Fake Messenger olabilir...

Cafelere takılan lamerler Cafelere Fake MEssenger Kuruyor ve Giriş yapan Kullanıcların siflerini Alıyorlar... Bir bakmak lazım...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaD_BoY
    MaD_BoY's avatar
    Erkek
    Yaa bende Orda takildim zaten burasi Selcuk universitesi nin Bir meslek yuksek okulunda bulunan bir cafe.

Ve okulda bilgisardan anlayan Hack, NEtwork vs. bilenleri zaten taniyorum arkadaslarim ama olamaz oyle bisey. eger bilen varsa kayitlarin nerede tutuldugunu soylerse ben oradan sileyim sunlari da herkes rahat etsin bende..

Geç olmadan, Güç olmadan, Çözüm istiyorum, çözüm, iş işten geçmeden, bu dünyadan göçmeden, Ben ölmeden ....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    ya arkadasım bunu yapan adamın hackkerlık bilgisine sahip olmasına gerek yokki... Okumaz yazma bilmesi kafii biz bunlara kısaca Lamer Diyoz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    ya arkadasım bunu yapan adamın hackkerlık bilgisine sahip olmasına gerek yokki... Okumaz yazma bilmesi kafii biz bunlara kısaca Lamer Diyoz...

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger

KAyıtlar Burada Ama şifreyi Bulamazsın... Çünki bir algoritma İle saklanmakta...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fugutive
    fugutive's avatar
    Erkek
    Araçlar - Seçeneklere gir - Genel Sekmesine Bi bak
    İşine yarayabilir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaD_BoY
    MaD_BoY's avatar
    Erkek
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MessengerService\ListCache\.NET Messenger Service

kaydını tamamen sildim artık bişey kalmadi.

neyse en azindan Ben yokken Messenger"im acik kalmayacak..

herkese cok tesekkurler..

Toplam Hit: 11754 Toplam Mesaj: 7