Msn Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    arkadaslar suan msn giremiyroum genel bi sorun mu war wireless networkunden baglanıyorum web siteleri takır takır acılıyo bi msn acılmıyo:(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    dmsn girdi normal msn girmiyo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_rapier
    mc_rapier's avatar
    Erkek
    calisiyor abi catir catir bende bi de internet saatiyle ayni yapmayi dene sag alttaki saat simgesine cift tıkla internet saati sekmesine gel ve simdi güncellestir de . msn saat kullanıyo ... belki sorun ondandir.

ID no su 19140 olan mürid
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    BSulunduğun bölgede yapılan çalışmadan olabilir yada saat ve tarih ayarından olabilir işin acele ise webmassenger.msn.com u dene

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    saatte sorun yok cunku otomatik guncelle isaretli troubleshoot diyorum hersey tamam gosteriyo ama girmiyo mubarek yahu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    verdiği hata kodunu söyler misin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

arkadaşlar yeni konu açmak istemedim bir sorum olacak

iki gündür böyle bir sorun ile karşılaşıyorum ne zaman msn'yi acsam bu cıkıyor deny dedigimde msn açılmıyor Allow diyorum acılıyor birdaha kapatıp acmak istedigim yine bu cıkıyor?? windows live kuruluydu belki sorun bundadır dedim prog. ekle kaldırdan sildim baştan yükledim yine aynı msn 7,5 indirdim yine aynı sorun ne yapmam lazım??

...
Toplam Hit: 11557 Toplam Mesaj: 7