folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder MSN Üzerinden Telefonla Konuşun

MSN Üzerinden Telefonla Konuşun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Türk Telekom ve Microsoft'un ortak çalışmaları sonucunda çok yakın bir zamanda Windows Live Messenger aboneleri uygun fiyata sabit telefonları ve GSM numaralarını arayabilecek.

Abonelerin Windows Live üzerinden yapacakları tüm ev, iş ve GSM numaralarını aramaları ev ya da iş yerinden arıyormuş gibi fiyatlandırılıcak.

Türk Telekom müşterilerinin internete bağlı bilgisayarlarından, Windows Live Messenger uygulaması üzerinden ev ya da işyeri telefonu tarifesi üzerinden hesaplanacak. Bu servisi kullanmak için gerekli olan abonelik de her iki şirket tarafından kullanıcıya
    ücretsiz olarak sunulacak.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    oda güzel:/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek

türk telekom fiyatına arama yapacağına poivy kur bilgisayarına 10 euroluk kontör al 3 ay sabit telefonları bedava ara

10 euroluk kontörüde kafan göre harca

interneti olupda sabit telefon ücreti ödemek enayilik olsa gerek

hele birde görüntülü telefon saçmalığı varki tam komedi

sabit ücret 12 ytl

adsl 30 ytl

bu ikisi varsa görüntülü telefon aboneliği 30 ytl

adamın adsl si varsa msn ile gaten görüntülü bedava konuşur neden bide görüntülü telefona abone olup 30 ytl fazla para ödesinki

http://www.poivy.com/en/index.html

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    benım telefonum var 8| telefonu olmayan dusunsun ayrıca telekoma kafam girsin :|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

lost_dream bunu yazdı:
    -----------------------------

türk telekom fiyatına arama yapacağına poivy kur bilgisayarına 10 euroluk kontör al 3 ay sabit telefonları bedava ara

10 euroluk kontörüde kafan göre harca

http://www.poivy.com/en/index.html

-----------------------------

ben nonoh.net kullanıyordum, ama poivy'e baktım haftalık 300 dk bedava limiti varmış, nonoh'un 200 dk bedava limiti var haftalık, nonohda kredi yükleyince 120 gün bedava hak veriyor, poivy 90 gün veriyor, ama ben zaten her ay kredi yüklediğim için problem değil, haftalık 300 dk bedava olması benim için daha uygun olabilir, ama 300 dk'lik limit bittikten sonra 0.040 eurodan aratıyor, nonoh ise 0.020 eurodan aratıyor :S poivy'in üstün yanı haftalık bedava limiti 300 dk, kötü yanı Türkiye için bedava limit bittikten sonra normal tarifesi 0.040 euro olması. :)

bu arada tariqat müridleri siz hala telefon olarak türk telekommu kullanıyorsunuz :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

edit: yanlışlıkla iki mesaj geldi.

şimdi bir tercih yapacam ya nonoh'a devam edicem ya da poivy'e geçecem

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

telekom bedawaya yaptıracak bunun kaynağı neymiş :)

videolu aramayı boşuna çıkarmadı telekom :) naahh yapar böyle bi kampanya deli mi kowalamış telekomu :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 1407 Toplam Mesaj: 7