Msnde Nick Saklama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    RaP_che:
    al o kodu g*tune sok kardesım alalalala

KODU SEN GÖTÜNE SOK.

DJ_Alper03:
    GoLGeTuRK
    onu fark edemiyenin burda işine

SEN DE BURALARI VE ORALARI GÖTÜNE SOK.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    edit:nedir bu asabiyet sakin olalım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    herkes birbirinin götüne bişiler sokuo=)))

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    HOja nicki saklarsan normalde görükmüyor ama msn'de kişinin üstüne sağ tıklayıp ''bu kişinin kişi kartını görüntüle'' deyip sağ üst köşedeki okların birine basarsan.. adres siq gibin ortada kalıyo.. hem gerekte yoq ama illa yapıcaksan verilen kodları copy and nick yazdığın yere paste... SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zombi
    Zombi's avatar
    Erkek
    Abi ben anlamadım saklanmış msn kimin götüne giriyo.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLGeTuRK
    GoLGeTuRK's avatar
    Erkek
    ya bu kadar olmaz biirinin bi yere açacağı konuya bile pişman ediyonuz bide burda paylaşma falan edebiyatı yapıyonuz ya bişey demiyorum!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Yaf işte aklı-sıra nickini gizleyip listesindekileri farklı ve gizemli biri olarak etkilemek yada işletmek... Çoğu zaman nickini gizleyip ben hackerim diye karşınıza çıkabilirler.. For example bende de çıkıyo bazen zikikler Ben Hackerim diye... hemen kişi kartından bakıyorum kim olduğuna ondan sonra ismini vererek küfrü basıyorum.. karşıdaki '' benim olduğumu nerden anladın abüü '' filan demeye başlıyo, kedi gibi misali kuyruğunu dötünün arasına kıstırıp ç.dışı oluyo... Zaten genelde bunu yapanların yaş ortalamaları ufak oluyo... ( sözüm meclisten dışarı ) bırakın bu işleri.... SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    sag click email gönder

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    Onu Karakter Eşlem den Herkes Yapar Ama Yinede Saol...
    Ayrıca Küfür Eden Arkadaşı Esef Le Kınıyorum Onun a.q Ben Senin BiLmen Herkesin Bildiği AnLamına GeLmez MaLLık Yapma!

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
Toplam Hit: 13214 Toplam Mesaj: 20