folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder MSN'de Problem Var , Yardım Rica Ediyorum.

MSN'de Problem Var , Yardım Rica Ediyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Live Messengeri'in eski sürümünü kullanıyordum bir gün durduk yere ekstradan smiley yüklediğini gördüm. Bende yeni versiyonunu üzerine kurdum. Bu sefer o smileyler ortada yok ama yazı alanına bi kod yerleştirilmiş ve yazışma yapamıyorum şimdi de . Benim yazdıklarım karşıdakinin yazdıkları bana ulaşmıyor. Ekrandaki gibi bir görüntü ortaya çıkıyor. McAfee ile bilgisayarı tarattıp ama bir sonuç çıkartmadı. Bana yardımcı olabilir misiniz ?

Gel bili bili gates
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kaldırıp yeniden yükledin mi?

Get.live.com dan indirebilirsin.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Msn nin kendi kaldırma proğramı vardı bir zamanlar. Onunla tamamen kaldır kayıtları sil yeniden kur dene istersen.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
Toplam Hit: 977 Toplam Mesaj: 3