folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder MSN"De Yapılabilecekler , Silenleri Görmek , MSN İp Nasıl Alınır Vb.. Sadece MSN

MSN"De Yapılabilecekler , Silenleri Görmek , MSN İp Nasıl Alınır Vb.. Sadece MSN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Sürekli açılan MSN hakkındaki soruları biryerde toplayalım arkadaşlar , buraya MSN hakkında işe yarayan tüyoları yazarsanız hem forum kirliliği olmaz , hem sorusu olan arkadaşlar gelip buradan sorusuna cevap bulabilir. Yanlız iyi güzel demeyelimki konu amacından şaşmasın.. Sadece işe yarayacak bilgileri yazalım..

En çok sorulan sorulardan aklıma gelenleri ;

• Engelleyenleri ve silenleri nereden görürüm?
      - Seni silenleri , "Kişisel ayarlar / Gizlilik menüsü"ndeki Nickleri / Mail adreslerini sağ tıklayarak öğrenebilirsin. Eğer orada "SİL" yazıyorsa , seni silmiş demektir. Ayrıca engelleyenler için şu adresi kullanabilirsiniz , http://www.blockstatus.com/msn/delete-checker (MSN şifrenizi yazmanız gerekecek , rahat olun zarar gelmez :) Genede işiniz bitince şifrenizi değiştirin..)

• MSN freeze yani dondurmak için IceCold diye bir program var www.crapware.tk dan indirirsiniz.

• Freeze yediyse MSN iniz , açmanız zor olacaktır , www.passport.net den şifremi unuttum işlemi ile şifrenizi 3 - 4 kez değiştirmeniz Msn inizi açar hale getirecektir.

• MSN'de ip nasıl alınır ?
      - MSN açık ve IP sini almak istediğiniz kişi online, ilk olarak Başlat/Çalıştır a gelip "Command" yazıp enter a basıyoruz. Dos ekranına "netstat -n" yazıp işlemin bitmesini bekliyoruz. Sonra IP sini almak istediğiniz kişiyle konuşun ve ona bir dosya yollayın , dosyayı kabul edince , tekrar Dos a gelin ve aynı komutu "netstat -n" yazın , ilk listeyle 2. liste arasında olan farklı IP adresi muhteremin IP adresidir. www.ripe.net dende hangi şehir vb öğrenebilirsiniz..

• MSN Messenger " Ne dinliyorum " un Winamp plugin"i

Aklınıza geldikçe ekleyin aklıma gelenler bu kadar..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaNKaY
    TaNKaY's avatar
    Erkek
    ice cold linki kırık....

ben hiçkimseyim hiç kimse mükemmeldir dolayısıyla ben bi mükemmelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caos13tr
    caos13tr's avatar
    Erkek

baba calısmıo bu linkteki status checker falan.oburude calısmıo

yokmu işe yarar baska seyler.bende senin cevapladıın sorular için form acmayı dusunuodum.ama işe yaramadı soyleyim.baska yokmu....eyvallah yinede

Ekmek Aslanın Ağzındaysa , Sular Benim Kalbimde...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

bu msn hakkindaki basligi ana sayfada kilitmele sansi yokmu ya :) yada ne biliyelim msn hakkindaki basliklari ana sayfada gostermeme sansi ayni zamanada su knight oyunu basliklarinida gina geldi artik :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caos13tr
    caos13tr's avatar
    Erkek
    ya bide milletin sifresini bulmanın bi yolu varmı.yani sadece adres defterimizde ekli olanların falan

Ekmek Aslanın Ağzındaysa , Sular Benim Kalbimde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    TaNKaY bunu yazdı:

ice cold linki kırık....

http://rapidshare.de/files/5874366/Tahribat.Com_IceCold.rar.html

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 14053 Toplam Mesaj: 6