folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder MUBI Film İzleme Platformu

MUBI Film İzleme Platformu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Yeni keşfettim aslında hiç denk gelmemiştim öven baya kişi var 3 ay ücretsiz kullanılıyormuş şu anda değermi varmı kullanan burda ?

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

edu maili ile zaten ücretsizmiş, mezuniyet tarihini geç seçin o kadar vip oluyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Netflix'in entel versiyonu anladığım kadarıyla. Buda korsan versiyonu : https://unutulmazfilmler.pw/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Mubi eski sayılabilecek, kaliteli bir sitedir. Film izleme sitesinden çok filmler hakkında araştırma yapmak, yorumları okumak için kullanırdım. 

RockZs tarafından 08/Nis/20 18:33 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

sicak firsatlara yazmistim 3 ay kullanimi bedava. 1 haftadir kullaniyorum her gün yeni bir film yayinliyorlar 30 gün süreyle film sistemde kaliyor. 30 günü dolduran film kaldiriliyor. genelde bagimsiz filmler, festival filmleri, kesfedilmemis filmler falan yayyinliyorlar güzel bir yayin anlayislari var. trt 2 de bu acigi kapatti bence özellikle film önü ve film arkasi sohbetleri film ile birlikte baya iyi. trt 2 filmlerini takip etmenizi öneririm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

zqvqz kullanıyorum ben oda çok başarılı.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Mubi'de normal eğlenmelik veya çerezlik filmlerden ziyade sanat filmleri bulunuyor.Film kültürünüz ortalamanın üstünde ise keyif alırsınız aksi takdirde Mubi'deki filmler size hitap etmez.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
Toplam Hit: 2740 Toplam Mesaj: 7
mubi