folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Muhasebe Programına İhtiyaçım Var ...

Muhasebe Programına İhtiyaçım Var ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Merhabalar , 

Basit kullanımlı bir muhasebe programına ihtiyacım var  yardımcı olabilecek varmıdır ? . ( ücretsiz olursa sevinirim )

bir kaç deneme sürümü olarak kullandım ama ömürlük olarak kullanmak istiyorum.

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

benim hatırladığım bizim zamanımızda eta vardı msdos'la bile çalışıyordu galiba o kadar eski (: sonrasında logo yada vega diye program da hatırlıyorum. bunları ciddi paralar verip alıyorlardı sanki.

böyle bir programın ücretsizi olurmu bilemedim. bide ömürlük istiyorsan paraya kıyacan (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

windows mu? web mi? istiyorsun hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu tarz bir programı oturup birlikte tasarlayıp yazsak hoş olmaz mı?

İşin business tarafına hakim muritler de var bize analiz ve yapılacak işler konusunda destek olurlar. 

Günümüzde çok fazla teknolojik altyapı mevcut lakin çok iş nedir çözüm üretilecek sorun nedir bu noktada ben ilerleyemiyorum. Sizler nasıl yapıyorsunuz?

Hazır müridin konusunu görmüşken yazayım dedim :)

Ne dersiniz sigorta, muhasebe, lojistik, üretim planlama vs mutlaka konusunda uzman müridlerimiz vardır. 

Teknoloji tarafında da çok mürid var böyle bir girişim nasıl olur sizce?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Turkuaz diye bir şey vardı 10 sene önce demir celikteyken ibne patron ucuz olsundiye bedava program buldurtmustu müdüre hala varsa çok islevseldi 

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

buna bir bak

http://www.teksoftnet.com/kts.htm

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

İşin business tarafına hakim muritler de var bize analiz ve yapılacak işler konusunda destek olurlar. 

Günümüzde çok fazla teknolojik altyapı mevcut lakin çok iş nedir çözüm üretilecek sorun nedir bu noktada ben ilerleyemiyorum. Sizler nasıl yapıyorsunuz?

Ne dersiniz sigorta, muhasebe, lojistik, üretim planlama vs mutlaka konusunda uzman müridlerimiz vardır. 

Zibilyon tane böyle ürün var hocam, farkımız ne olacak?

Acı Çekene Saygı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    FrodoTheYuzuksuz bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

Zibilyon tane böyle ürün var hocam, farkımız ne olacak?

işte tam olarak konu bu. Sektörde tecrübesi fazla olan arkadaşalar yahu şuna ihtiyaç var ama bu hiç bir yerde yok " demesi gerekiyor . Biz teknik adamlar da bu sorunu çözmeliyiz. 

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hello_world
    hello_world's avatar
    Erkek

KTS Muhasebe Programı

https://turbobit.net/r5epegvsb992.html

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    hello_world bunu yazdı

KTS Muhasebe Programı

https://turbobit.net/r5epegvsb992.html

hocam daha sonradan telif yemeyelim?  bazı program sahipleri tarafından "benim programımı crackli kullandın, parasını ödemezsen mahkemeye veririz seni" gibi şeyler duymayalım?

Caglar.Boss
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    rappermcs bunu yazdı

türkiyedeyiz, mevzuatlarını bilmeden başka bir ülkeye muhasebe programı yazamayacağımızı var sayıyorum.

döviz kazanacak işler varken TL kazanması garanti olan bir işe girmek bana saçma geliyor. hele ki bilgisayar başından papua yeni gineye bile iş yapabilecekken.

muhasebe de baya amelasyon bir iş. ben bizimhesap ve luca kullanıyorum mesela, bin tane dropdown 10 bin tane kural var.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 714 Toplam Mesaj: 11
muhasebe programı