folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Muhteşem İkili Görmeden Geçme (Creative Nin Gücü)

Muhteşem İkili Görmeden Geçme (Creative Nin Gücü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaşlar öncelikle şunları belirtim ürünlerde en ufak bir sorun yoktur tüm kabloları diğer aparatları kumanda ses aktarım kabloları orijinal dvd leri... gibi hepsi sağlam sorunsuz ve alan arkadaşa kutu içierisinde gönderilecektir ses kartım ve haporlörler hem windows xp hemde vista ile uyumludur sadece arka orta haporlörün kablosu kısa geldiği için kablosu 7 metre ama o bile odamı kurtarmadı o yüzden uzattım :) onun dışında hiç bir hata defo sorun yoktur. Ses sistemi son derece profosyoneldir sütüdyo kalitesinde kayıt yapmak ve sütüdyo kalitesinde müzik dinlemek film izlemek oyun oynamak için kusursuz mükemmel bir alettir. Uzun uzun çıkış güçlerini toplam ses kalitesini vs... yazmıyacağım ürün meydandadır sadece üreticisinin web sitesini vereceğim oradan istediğiniz her bilgiye ulaşırsınız küçük bir not asla son sesi açmayın benden söylemesi neden böyle dediğimi ürünü kullanırsanız ya da birinde görürseniz bir sesini açın dinleyin derim neden satıyorsun dersenizde onuda söylüm yurt dışına gideceğim bir köşede atıl durmasını istemiyorum alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun derim iyi günler dilerim herkese,

Ses Kartım:

Sound Blaster Audigy 2 Platinum eX

Haparlör sistemim:

Creative Inspire 6600

Fiyatı : 400 TL dir.Pazarlık payı vardır.

Güncel Satışa devam,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 1522 Toplam Mesaj: 12