Müridlerden İstekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Merhaba müridler;

Öncelikle nasılsınız eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın lütfen sizden baya isteğim olacak kusura bakmayın öğrenmeye baya açım:)

Müridler programlamacıyım bu sektörde ekmek yemek istiyorum bu noktada kendimi geliştirmem gerekmekte ama kendi çabalarım var sadece netim yok herhangi bir kursa gidecek ekonomimde  yok 

elinde programlama ,web yazılım,web tasarım,cisco konularında  kaliteli işe yarar web siteleri  ,video anlatım, eğitim seti olupta paylaşmak isteyen olursa harika olur 

önümüzdeki zamanda isanbul içerisinde düzenlenecek bilişim ,teknoloji,oyun  alanında oluşabilecek fuarlar,seminerler ,eğitimler ,kitaplar olursa paylaşırsanız harika olur.

müridler microsoft vb kurumların  ücretsiz sunabilecekleri programlama ,grafikerlik vb. yaz kursları-seminerler  varsa bu konuda da bilgilendirmede  de bulunursanız iyi olur 

müridler  almanca ve rusça öğrenmek istiyorum bu konuda elinde  türkçe anlatımlı eğitim seti döküman olan varsa paylaşırsa harika olur 

tahribat.com tişörtlerini nerede bulabilirim ya da elinde olupta satmak isteyen olursa memnun olurum 

elinde Vidobu eğitim setleri,Oxotraining vb. web tasarım  web yazılım setleri olursa paylaşırsanız memnun olurum  vidobu hesabı olupta paylaşmak isteyen olursa da harika olur 

paylaşımlarınızdan ötürü emeğinize sağlık 

teşekkürler 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Sakin ol şampiyon.

Bahsettiklerinin çoğu forumda var zaten, search.asp seni bekler durur.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 659 Toplam Mesaj: 2