folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Mustafa Kemal Atatürk 10. Kasim 1938Mustafa Kemal Atatürk 10. Kasim 1938

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  35ygt45
  35ygt45's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Ekim/2007
  Erkek
  Atam atam rahat uyu.Senin gibi bir dahi bir daha gelmez.Gelde seninle aynı koltuğa oturan adama bak.Yakışmıyor koltuğa yakışmıyor.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  birdubleraki
  birdubleraki's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Mart/2007
  Dişi

  Bu sabah her 10 Kasımda olduğu gibi yine ATATÜRK belgeseli izledim ve ilkokuldaki anma programı geldi aklıma.ben her 10 kasımda ağlardım.çünkü biri ölmüştü ve biz onu anıyorduk.ağlamam gerektiğini düşünürdüm ağlardım.iyi ki o yıllarda ağlamışım.çünkü şimdi ATA nın karşısında ağlayacak kadar bile yüzüm olmadığını düşünüyorum.

  herşeye rağmen;

  ATAM İZİNDEYİZ....


  Sana ben hayaller düşler büyüttüm Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm Sana ben hummalı aşklar büyüttüm Söyleyemedim ((((hepsenolacaksın))))
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Elixir
  Elixir's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 24/Ağustos/2005
  Erkek

  Ağzımı Açsam mı Acaba ?... Hani Ortalığı Karıştırsam mı ? Hani Göz Ardı Edilen Gerçekleri, Gözünüze Soka,Soka Göstersem mi Acaba ? Sağir Kulaklarınızı Matkapla Delsem'de Duymanızı'mı Sağlasam Acaba ?...

   Yok; Sözlerim Hepinizi Ayağa Kaldıracakdır... Ayağa Kalkın,Oturmayın...

  Bu Vatanın Evladı,Bu Vatanı Geleceği Karanlık & Yükseliş Yerine Çöküşü Kesinlik Kazanmış, Kazandırılmış, Geçmiş'te Tarih Yazan Milletimiz?... Şimdi Nerde? Hayır Sizler Nerdesiniz Gençler ? '' ATA '' Hani Büyük Atamız; Neler Söylemiş, Sizler Neler Yapıyorsunuz...

    Sanırım Görüyordur & Hepinizi Tek,Tek Tebrik Ediyordur... 

  '' Ölün'ce İlk Ziyaret Ediceğim insanlardan Birisi... Merak Ediyorum Durumu Nasıl,Sıhhati Yerindemi... ''


  Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  dunyahali
  dunyahali's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Mayıs/2007
  Erkek

  Atam izindeyizz


  DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
Toplam Hit: 5763 Toplam Mesaj: 35