folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mutish Bir Plan Acaba Gercek Olabilirmi Yardım Plsss

Mutish Bir Plan Acaba Gercek Olabilirmi Yardım Plsss

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar dış ülkeler için tasarlıyosanız eyw. Ama Türkiyede tutmazzz!!!Bu millet bilgisayardan ne anlar,anlayanlarda zaten çok seçici oluyo bizlerin çıkaracağı işleri beenmiyo.O yüzden fazla kasmayın,bişeyler tabiiki yapın ama önce bi ortamı hazırlayın sonra esas projeyi patlatın tutarsa ;) ayrıca tutarsa 3-5de bana atın :P

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    piayasaya bi turk oyunu daha cıkıo bayada guzel bircok yaban cı firmalarla annastılar en ii motorlar kullanılarak gelistirilio 2 milyon euro da fazla bi para harcamıslar oyuna adı hukumran senfoni
    koridoru da bu adamlar yapmıs alın buda sitesi http://www.ceidot.com/default.aspx?pageID=25 grafiklere bakabilirsiniz ordan cok ii olcaga benzioo bu oyuın

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    nasıl yapmak ıstedıgımı anlamadınız bakın emire earthda bi harita var bunu hiç değistirmeden 10 000 kere yanyana koyup bı dunya olusturuyorsunuz dolayısıyla 1 agac 1 000 000 defa kullanılmıs oludgu ıcın cook az yer kaplıyor ben onları gectım bırıyle konustum yukardakı gıbı olursa olabilirmis benım zorlandıgım bır noktayı daha asmıs blunmaktayım oda en az 100 000 kısının oynayacagı bır server nasıl kaldırır server kaldırır ama baglananlarda cok lag olur bunu ssole cozdum A imparatorlugu sadece yapı yada asker gonderdıgı yerlerı gorebilecek haritanın gerı kalan kısmı karanlık olacak yaw bi dusunsenıze dusmanlar gelıy bızım turkler bunları ezıyy :D

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    ogame den çalmışın

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek
    gfb_soldier +1

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    4-5 yıla bitirirsin hajı :)

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    bi kere koridor tam türk değil eğer öyle düşünürseniz galata diye bi oyun daha vardı. Koridor çıktı bu arada ve çok güzel demosunu bitirdim manyaq yapmışlar. Pusu da var onu da doğru dediniz bi de şey çıkıyo "hükümran senfoni" çok güzel bi oyun olcağa benziyo.

aha da size liste yaptım: türk veya içinde türk emeği geçmiş oyunlar
    1)far cry
    2)kabus22
    3)mount&blade
    4)pusu
    5)koridor
    6)galata
    7)hükümran senfoni
    8)bi oyun daha vardı :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    ne ogame sı hoja ole bok bısı olacaksa hecc kurmam daha iyi yaw tek basıma yapmayacam heralde bilgisayar bilen 10-15 arkadas var kursa gideriz zaten kuzen var bayaa iyi biliyor

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
Toplam Hit: 1638 Toplam Mesaj: 19