folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Müzayede/Açık Artırma Sitesi Yapabilecek Olan Var Mı?

Müzayede/Açık Artırma Sitesi Yapabilecek Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar;

Bir tanıdığım var ve kendisi bazı şeyleri bu internet sitesi üzerinden satmak istiyor. Düşüncesi çalınabileceği, google aracılığı ile görülebileceği için kendisinin ismini ve mesleğini buradan yazamıyorum, işi yapmak isteyene özelden iletişim bilgilerini vereceğim. Zaten kendisi İzmirdedir, eğer bu bölgeden iş yapmak isteyen olursa kendisi yüz yüze de görüşebilir.

İlgi çekici güzel bir sayfa hazırlanmalı ve uygun fiyatlı olmalıdır. Sonuçta kendisi bu işi ek gelir için yapacak.

İlgilenen arkadaşlar buraya yazarlarsa kendilerine özel mesaj atarak kişinin iletişim bilgilerini vereceğim. Kendisi ile tüm detayları konuşabilirsiniz, eğer bu işi izmirden yapabilecek varsa yüzyüze görüşmeniz daha uygun olacaktır.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam ilk olarak tahribattan birileri konuya yazsin yapan cikmazsa soru cevap eklentisiyle halledebilirsin diye dusunuyorum son care olarak

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

tmm hocam ilgili arkadaşları bekliyoruz. Teşekkürler.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

bu isini gorur sanirim : https://www.phpprobid.com/

yaptirmaya kalkarsa bundan daha ucuza duzgun bisey yaptiramaz zaten

https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=php+auction+script&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Hocam $253 yazıyor :D Bundan daha ucuzu yok mudur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Bu arada ben konuyu yanlış yere açmış olabilir miyim? İş güç ticaret bölümüne acmam daha mı doğru olurdu?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

253 usd bedava acikcasi ki is onla kalmaz.bu ingilizce halidir min 500 usd e patlar o scripti kursalar da sifirdan yazilirsa daha yuksek fiyata denk gelir.

Izmirdeyim pm atarsan yardimci olurum 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

253 usd bedava acikcasi ki is onla kalmaz.bu ingilizce halidir min 500 usd e patlar o scripti kursalar da sifirdan yazilirsa daha yuksek fiyata denk gelir.

Izmirdeyim pm atarsan yardimci olurum 

Hocam PM attım

Toplam Hit: 1240 Toplam Mesaj: 8
açık artırma