Müzikten Bu Kadar Etkilenmek Normal Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Uzun yıllardır heavy metal dinliyorum. Ölene kadar da dinleyeceğimi düşünüyorum. "Kafa kaldırmıyor" diyenler genelde içi çürümüş kişiler oluyor. 70 yaşında heavy metal dinlemek bir yana sahneye çıkıp çalan adamlar var. Dream Theater'ın konserinde 3 saatin üzerinde ayakta durmaktan ölecektim, 50-60 yaşında adamlar durmadan müzik çaldılar. Bu konularda bir yaş engeli yok.

anonim6918524 tarafından 31/Oca/21 13:27 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı

Uzun yıllardır heavy metal dinliyorum. Ölene kadar da dinleyeceğimi düşünüyorum. "Kafa kaldırmıyor" diyenler genelde içi çürümüş kişiler oluyor. 70 yaşında heavy metal dinlemek bir yana sahneye çıkıp çalan adamlar var. Dream Theater'ın konserinde 3 saatin üzerinde ayakta durmaktan ölecektim, 50-60 yaşında adamlar durmadan müzik çaldılar. Bu konularda bir yaş engeli yok.

Bir de "yeaa 40 yaşına yaklaştın ergen misin metal dinliyorsun biz lisede dinliyorduk" diyen beynini siktiklerim var. Dediğin gibi adamlar 60 yaşında dinlemeyi geçtim hala çalıyorlar. Bir de basit müzik türleri (pop, fantezi, tekno, demet akalın, serdar ortaç, vs ) gibi bir süre dinleyip şarkılardan sıkılmıyorsun. 25 sene önce yapılan şarkıları hala sıkılmadan dinleyebiliyorum. Çünkü duygu var, enstrüman zenginliği var, şarkılar genelde bir şeyler anlatıyor. Bunalım isteyenler için bir tane daha paylaşayım. Yorumları okuyarak dinleyin :) Bu tip şarkıları nedense bizimkiler (Türkler) istila ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=XaSVkb_XLt4

Toplam Hit: 5275 Toplam Mesaj: 43
sql injection müzik ruh hali