folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Mynet, ICQ İle İşbirliğine Gitti

Mynet, ICQ İle İşbirliğine Gitti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thicksinch
    Thicksinch's avatar
    Erkek
    İlk Türkçe içerikli internet portalı Mynet, anında mesajlaşma servisi ICQ ile işbirliğine gitti.

Mynet"ten yapılan açıklamada, ICQ ile yapılan işbirliği sonucunda, ICQ"nun Mynet ICQ adıyla günlük iletişimin bir parçası haline getirileceği belirtildi.

Mynet"in, Türkiye"deki aktif ICQ kullanıcılarının yanı sıra üyelerine ve her ay Mynet"i ziyaret eden yaklaşık 9,5 milyon tekil ziyaretçiye Mynet ICQ hizmetini sunmayı hedeflediği aktarıldı.

Mynet Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, online iletişim ve eğlence alanında emsallerine kıyasla birçok hizmeti bir arada sunan ICQ ile güçlerini birleştirmenin heyecanını yaşadıklarını belirterek, Türkiye"de 15 milyona yakın internet kullanıcısı olduğunu, bu kullanıcıların sadece yüzde 40"ının anında mesajlaşma servislerini kullandığını aktardı.

Kurttepeli, Mynet ICQ olarak, tüm internet kullanıcılarını anında mesajlaşma servisi ile tanıştırma hedefinde olduklarını belirtti.

Türkiye"de genç nüfusun oldukça fazla olduğunun altını çizen ICQ Üst Yöneticisi ve AOL Başkan Yardımcısı Orey Gilliam ise Türkiye"de oldukça büyük bir potansiyel bulunduğunu, hem genç nüfusun fazla hem de teknolojiye duyulan ilginin yüksek seviyelerde olduğunu bildirdi.

Gilliam, Türk internet kullanıcılarının Mynet ICQ"nun sunduğu iletişim ve eğlence olanaklarını görünce vakit kaybetmeden yararlanmaya başlayacaklarına inandığını kaydetti.

14.06.2006 ÇARŞAMBA

Egil! Hicbirsey olmeden yeralti degil!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madrakaru
    Madrakaru's avatar
    Erkek
    Yaşasın icq gebersin Siyonistler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    ICQ Güzel birşey ya ben severek kullanıyorum. Hatta herkesin icq su olsa kullanmam msn.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    linki verdiğin iyi oldu

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zerkavi
    Zerkavi's avatar
    Erkek
    iyi oldu mynet icq girmesi ile msn den kurtuluruzda millet icq gecer belki cünkü msn ye kıl oluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    şimdide millet mynet icq hack için g.tünü yırtar..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Abi ben kurdum bunuda icq beni msn kadar sarmıyo,en kolay arayüz msnde yani herkeşler kullanabiliyo,ayrıca aramasını bilirsen bazı programlar üzerinden msn listelerine ulaşıp 100lerce kişiyle tanışabiliyosun ;) bende şu anda 250 kişi var başka ülkelerden.(Çoğu kız)Yani muhabbet güzel oluyo :D yanlız arada bi ip.eler çıkıyo küfrediyo çok sinirlenip aynen şöle yazıyorum(not edin ilerde lazım olur):
    I would create goals in your mother's pussy,and I am going to play football day and night.
    Türkçesini isteyenler pm atsın.Bu kadar saçmalama yeter :) yaa bence mynet,icq ne yaparlarsa yapsınlar Türkiyede en popüler msn kalacak,daha sonra onu mırc takip edecek,icq ancak 3. sırada kalabilir,işte daha sonrada yahoo messenger,google talk fln filn

:)
Toplam Hit: 1801 Toplam Mesaj: 7