folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Mynet Karamail V.2.0 ( Html Gönderme Özelliği Dahil)

Mynet Karamail V.2.0 ( Html Gönderme Özelliği Dahil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    ulan siz kokakola içersini lives giyersiniz, nike eşofman alırsınız adidas ayakkabı giyersiniz, a.q. amerikan .içleri gibi giyinirsiniz bi zikim olmaz a.q. yerine .iktiri boktan bi ism yazdım diye bi ikmediğiniz kaldı .. olum sapına kadar Türk"üm eğer bilginiz yoksa söyliyim islamiyet yayılmadan önceki ismi o hee cahil seniz bilemem ozaman ... neyse çok tınımda a.q. ister dileyin ister dilemeyin burda laklak yapması kolay .

a.q. programıda yarar veya yaramaz kullanan kullanır kullanmayan kullanmaz hata bende niye .ikme koydum ki buraya 1-2 köpeğe kemik atsam daha hayırlı olcakmış ulan a.q. madem okadar bağlısın türklüğüne ( bende türküm ) desem sana 9 doktirini say bırak 3 tanesini 1 tanesini söyleyeöezsin a.q. onuda geçtim kızılelma davasını söylesem onuda bilmezsin ulan onuda geçtim Alparslan Türkeş"in hayatından 15 dk bir bölümanlat desem onuda bilmezsin burda geçip karşıam anca itler gibi havlarsın ulan tarraaam , ulan banada ne oluyorsa burda sanki haçlı ları savunuyormuşum gibi bir hava oldu öyle anlayanında a.q. Sapına kadar Türk!üm Müslümanım a.q. istediğimi yazarım çizerim size mi sorcam lan 2 fare ... beyler kimse alınmasın ilk 2 laf atan ezikler tabi olayın bu şekiller gelmesinin sebebi onlardır onlarında a.q. yazdıkları yazınında konstantineninde a.q. destekleyeninde ulan tarrak kafallı japon askerleri ulan szi ejnebi şarkı ları dinlersini bişey olmaz ulan ben ejdadıma saygısızlık olmasın diye dinlemiyorum .. ulan tarrak kafalılar açtırdınız yine ağzımı beyler bunu geyik kısma taşıyın iğiicee geyiği çıktı a.q.

Mevzu derin | Papikolas Planet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    karakutu sie et bea...burdaki tek hatan ne biliyo musun bunlara cevap yazman!!!

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    harbi heee gaza geldim a.q. :)))

Mevzu derin | Papikolas Planet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    ulan tarrak kafallı japon askerleri ulan szi ejnebi şarkı ları dinlersini

yanlız şu bölüm az yanlış olmuş:Djaponu silde çin yazıver bea:D

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    bu konu tarih oldu bi bakarmısınız açılış tarihine ve verilen cevap tarihlerine onlar sizi duyamaz:D

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    bakın arkadaşlar birini eleştiriyorsanız daha iyi olduğunuza ikna etmeniz lazım beğenmiyorsunuz sizin yaptığnızı görelim?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 12882 Toplam Mesaj: 17