folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder N11 İkinci El Araba Satışına Başlıyor (500 Lira Hediye Çeki Hediyeli)

N11 İkinci El Araba Satışına Başlıyor (500 Lira Hediye Çeki Hediyeli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ekspertizde iyi para var diye eline boya ölçüm cihazı alan eksperci oluyor. İnternette ün yapmış eksperlere götürün arabayı. Bazıları arabada boya var diyor ama araç orjinal. Mikron değerinin farklı olması araçta boya var demek dğeil.

tercanlar :) 

Tarcanların photoshop ile yapılmış sahte belgesinide gördüm zaten. Tercanlar bandrol koyuyor kendi belgelerine.

nasıl yani hocam?

videolarını izliyorum adamı onlarca kez teftişe gelmişler hepsinde sorun olmadı diyorlar 

Tarcanlar kontrol etmişte arabayı sağlam bulmuş diye sahte belge hazırlamışlar. Tarcanlarlık bir şey değil.

he anladım hocam

tarcanlar sanırım şu an trdeki en iyi ekpertizlerden birisi 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Herkes herkesin ekmeğine ortak olmaya çalışıyor. Evet pasta büyük. Sen kendi işini yapsana.....

Getir yemek işine girdi. Yemek sepeti de senmisin benim pastama ortak olan dedi getir'e alternatif bana bi yi çıkardı.

N11 sahibinden'e salça oldu şimdi sahibinden de n11'e salça olmak için bir olay yapacak gibi.

Sahibinden ne alaka lan adamlar sadece araba mı satıyor demeyin.

Ciddi anlamda araba olayı sahibindendeki döner sermayenin çok büüyk bir kısmı....

Rekabet iyidir, kaliteyi arttırır ve eğer başka alternatifler yoksa işler karışıyor :D
    Bak mesela halkın büyük çoğu RTE diyor ve ona oy veriyor çünkü kendilerine göre başka bir alternatif göremiyorlar. Zaten RTE alternatifi biri olsaydı, adam çay kek diyerek seçim kazanabilir miydi ?  :D

Bu olay her alanda aynı, sahibinden.com alanında tek olduğu dönemlerde 2.ilan için çok deli paralar istiyordu gerçi vaziyet halen aynı ama alternatifler güçlendikçe mecbur fiyatları indirmek zorunda kalacak yada rakipleri ile anlaşacak ve tüm firmalar halka binmeye devam edecek ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Süper olmuş yeni gördüm. arabayı koyayım bakalım ilana nasıl olacak :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yanlış konu.

mkyb tarafından 22/Eki/19 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3732 Toplam Mesaj: 35
n11