Naim Cep Herkülü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Hoca Youtube telif atmıyor mu buna ya. Nedir bu olayın aslı. Sonuç olarak sanırım yayın hakkı netflix de.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Filmdeki müziklerden zaten şarkıcılar telif atmış bile. YouTube telif atmada artık videoyu kaldırtmıyorlar. Video dursun ama reklam gelirleri bana gelsin diye telif atıyorlar.

Netflix işe daha uyanmamış. O telif atarsa video silinir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Filmi izledim. Adamda sağlam karakter varmış.

Muhammed Ali, Arthur Ache, Bruşli gibi sporcu abilerin hiç bir müsabakasını izlemedim fakat bu sporculara duyduğumuz saygı yaptıkları işten önce bilge kişilikleri ve harcadıkları efora istinadendir.

Allah rahmet eylesin.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

filmi izledim yeni izledim hatta o dönem yaşanan olaylarıda bu kadar derinlemesine yeni öğrendim. ne adammış be. en yakın zamanda belgeseli falan ne varsa izlemeyi düşünüyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

filmi izledim yeni izledim hatta o dönem yaşanan olaylarıda bu kadar derinlemesine yeni öğrendim. ne adammış be. en yakın zamanda belgeseli falan ne varsa izlemeyi düşünüyorum. 

ben de filmi izledikten sonra izlemiştim baya büyük adammış harbi harbi çuval dolusu para teklif etmişler kabul etmemiş 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Çok çok iyi film. Filmde duygulandıran sahnenin bir başka benzeri https://youtu.be/5i5SzlaraDM

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Filmde dikkatimi çeken 90'ların başında insanların Türkiye'ye dönme isteği varmış. Şimdi ise nasıl yapsamda yurtdışına kapağı atsam diye düşünüyoruz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

İzleyince duygulandım şahsen, adam adam. Güzel film.

Toplam Hit: 3928 Toplam Mesaj: 29
naim cep herkülü