Napiim Ben Simdi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shizzle
    shizzle's avatar
    Erkek

Hacilar hepiniz bugune kadr az da cok da olsa tecrubeli insanlarsnz counz yasca buuk benden daa tecrubeli nese lafi uzatmadan sorunuma geliim gerci sorunmu emn diilm

ben bi kizi cok seviorm yani hani artik kimsei sevemm benm icin son baskasi olamaz dediinz bisi kiz icinde aynisi biliorm ve 2mzde bu sene sinava girdik ikimzde ii kotu bi puan aldik ikimzde ankarada kalmak istiorz ayrilmamak ama ailem amerikaa gidiim die baski yapio ki heralde ilerisi icin amerika da okumak yararima olcak ankarada kalirsamda icmimarlik okuyabilcem ama amerikada mimarlik okuyabilcem ve cok kararsz kaldim cok seviorm ve ayrilmak istemiorm ayri kalmakta. sizce salaklik mi yaparim burda kalirsam yani ne biliim naapmaliim terch zmanida gelio :S

hadi diyelim gittim uzaktayken bi iliski yururmu ki veya ne kadr salikli olur ben olmicam bskalari girmezmi hayatina??? off cok kafam karisik nolr bi yardm edin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi
    kız seni terkeder sen kalirsin.git tabi bidaha nerde cikcak böle firsat.kızla farklı üniye giderseniz de zaten kopucaktir senden.

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

git.boşver kızı.

demesi kolay deme.yapması da kolay.:)

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

sana (yalnış anlama ) okkalı bi hassiktir ordan demek istiyorum.

neden diye soracaksın :

ulan kariyerin işin söz konusu bu hatun doyurmucak senin karnını.daha yaşın kaç ulan! başkasını sevemem triplerine girmişin?

al 2 şişe ispirto birini iç ötekini üstüne dök hatunun evinin önünde yak kendini madem_?

lafın kısası git amerikaya okulunu oku.ekmeğini eline al sonra karı kız düşün.

(maalesef dünyanın tek gerçeği PARA maalesef..)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

sana (yalnış anlama ) okkalı bi hassiktir ordan demek istiyorum.

neden diye soracaksın :

ulan kariyerin işin söz konusu bu hatun doyurmucak senin karnını.daha yaşın kaç ulan! başkasını sevemem triplerine girmişin?

al 2 şişe ispirto birini iç ötekini üstüne dök hatunun evinin önünde yak kendini madem_?

lafın kısası git amerikaya okulunu oku.ekmeğini eline al sonra karı kız düşün.

(maalesef dünyanın tek gerçeği PARA maalesef..)

-----------------------------

Evet sonuna kadar katılıyorum. Maalesef dünya bu hale geldi. +987654321

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avast
    avast's avatar
    Erkek

hayvanlar koklasa koklasa insanlar konusa konusa anlasır. karsılıklı oturup konusun. hayat ikinizin hayatı kendi kararlarınızı kendiniz verin. amerikada okuma fırsatı çogu insanın hayali karsılıklı oturup konusmazsanız türkiyede de okusan amerikada da okusan kafanda olusacak soru işaretleri seni hertürlü zor durumda bırakır..

sonuç olarak karsısına gec böyle böyle bir durum var falan filan neyse işte konus daha verimli sonuç alırsın en azından kafan rahat olur 

biz burda ne dersek diyelim hiç 1 anlamı olmaz..

!.ne oldu zorunamı gitti.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    valla araya o kadar mesafe girince ilişkinde bi catırdama olmaz desem yalan olur ama deli gibi sewiyosanız birbirinizi bellimi olur dayanırsınız belki sende bölece test etmiş olursun ama buuk ihtimal yalan olur sonucta kızı rahat bırakırlarmı bilmemde sen amerikaya gidip öle beklicekmisin o war ote yandan bu senin kariyerin için ne kadar onemli bilemiorum ciddi anlamda muthiş olur guzel bi fırsat diye degerlendiriosan hiç dusunme git yani amerika da egitim guzel bişey tabi olanaklarında elveriosa dusunme

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    kıza 4yıl sonra görüşürz diyceksin... kariyerine bakacaksın

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek
    abi git kiza durumu anlat zaten seviosa anlar seni siktiri basarsa sen de onu tanimis olursun bolece tam olarak :)

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

hımm şimdi gercekden sevgi varsa arada belkı...

ama uzaklık herseyi bitirir ya

benım gıbı yap git onun yanına :I

mimi " yim ben ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shizzle
    shizzle's avatar
    Erkek

haklisinz aslinda hepnz soncta kariyer bi yerde ilerde bi bok olamassm ac karnimi nasi doyurcam oda var hadi karnimi doyurdum nasi gecncem ya hayr isin garibi diorm ki gel konstm universtyle oku burda ocakta 2.donemden baslarsn istemio hayr tmm parali parasini vermek zorunda diil ama hani ole parayi takan bi kiz diil gitcei unide ozel soncta turkiyede yok ailemden uzak kalamam dio madem ben  onda uzak kalmamak icin kalmayi goze aliorm oda gelmeyi goze alabilrdi haklisnz bole dusunce mantikli hareket etmek lazm saoln tkrr

Toplam Hit: 1425 Toplam Mesaj: 11