folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nargile Tütün Satışı (Alfakher, Adalya, Fumari, Social Smoke Ve Starbuzz)

Nargile Tütün Satışı (Alfakher, Adalya, Fumari, Social Smoke Ve Starbuzz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Öncelikle satış tbtye özeldir,başka bir yerde satmıyorum, satmayacağım. Satma nedenim Nargileyi bırakmış olmamdır. Ürünlerin hepsi orjinaldir özellikle Adalya gibi merdiven altı üretimi bol olan bir markanınkiler de orjinaldir, kilodan bölünmüştür. Memnun kalınmaması durumunda hepsinin iadesi kabuldür.

Ürünlerden sıfır olanlar: Adalya - Citrus Fruit (2oogr), Adalya - Hawana (2oogr), Fumari - Mint Chocalate Chill (1oogr), Fumari - Red Gummi Bear (1oogr), Adalya - Lady Kİller (50gr), Al Fakher - Gum Mustic (5ogr), Al Fakher - Gold Eskandarani Apple (50gr , 5 Adet var), Al Fakher - Mango (5oGr, 2 Adet var), Mazaya- Mastic Gum (5ogr).

Yukarıda belirtilen ürünler dışındakilerden çoğundan bir kafa içilmiştir geri kalanlarsa sadece merak amaçlı açılıp kokunusuna bakılmıştır. Yani sıfır olmayan tüm ürünler gramaj olarak sıfıra çok yakındır. Öyle yarım yamalak ürünler değildir hiç biri.

Fumari ile Başlayalım: Sıfırları yani Mint Chocalate Chill (1oogr) ve Fumari - Red Gummi Bear (1oogr) 50Tl'dir piyasa fiyatı 75 ile 79tl arasıdır. (Bknz: https://www.karanargile.com/fumari-tutun , https://nargiletr.net/nargile-tutunu/fumari )

Sıfırları Dışındaki İsland Papaya ve White Peach ise 30Tl dir.

Aşağıdaki resimdeki Adalyaların fiyatları ise 30Tl'dir. Piyasası 45Tl dir ve orjnal bulması cidden çok zordur, özellikle İstanbul'da..

Aşağıdaki karışık ürünlerin fiyatı ise 8Tl x Adet tir. Piyasa fiyatı 10 ile 12tl arasıdır. Gold Alfaker Elmalar ise 9Tl dir.

Vee son olarak aşağıdaki görselde Social Smoke Watermelon Chill kutusunun içinde (sağda en altta olan) Social Smoke Voltage çeşidi mevcuttur, diğerlerinde ne görünüyorsa o vardır. Tüm ürünlerden sadece birer kez içilmişltir.

Starbuzz Vintage Tiramisu 120Tl piyasası ise 150-160tl arasındadır. (bknz: https://nargiletr.net/nargile-tutunu/starbuzz-vintage/starbuzz-vintage-tiramisu-200-gr.html ) Diğer tümm Starbuzz çeşitleri 90tl dir. Pİyasası ise 120-130tl dir. Social Smoke çeşitleri ise 110Tl dir onların da piyasası 150tl'dir.

Aşğıdaki görseldekilerde 850Gr Al Fakher Dubai Anason (çift Elma), 950Gr Al Fakher Nane- Limon ve 1,5Kg Special Bisküvi vardır. Anason ve Special Bisküviyi kaçırmayın derim. Anason 100Tl, Special Bisküvi 130Tl (500gr isterseniz 50tl) ve Nane Limon 80Tl'dir. Piyasa fiyatları Anason 150 - 180 arası nane limon 135Tl ve Special Bisküvi 1.5kg'ı 180Tl dir.

Fiyatların uygun olduğunu düşünüyorum özellikle gramaj bazında ele alınca o yüzden pazarlık yapmayacağım. Toptan almak isteyenler hariç tabii. Bilmediğiniz aroma olursa sorun açıklayayım tadını, kalıcılığını neye benzediğini vs.. Şu an hepsini tek tek yazamıyorum sorulursa cevaplarım ama. Kargolar alıcıya aittir, dumanınız bol olsun.

Nikoteen tarafından 07/Ara/18 09:59 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

konu nickiyle cok uyumlu olmus.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Sjdjsjshsj haklısın walla under amca :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

hocam nerede yasıyorsun ? ürünlerde kargo alıcıya mı ait?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bursa, evet. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Fumari'nin fiyatı kendi offical sitesindeki fiyattan bile daha ucuz bence nargile içen arkadaşlar kaçırmasınlar kendi sitesinde 57 TL tbt özel fiyatı 50 TL kaçırılmayacak fiyat

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Hazır nargileseverler burada iken sorayım, mesela 100 gramlık şu 50 tl olan nargile tütünü ile kaç kere nargile hazırlanabilir ?

Yada tanesi 8-9 tl olanlar ile kaç nargile hazırlanabilir ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roe
    Roe's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Hazır nargileseverler burada iken sorayım, mesela 100 gramlık şu 50 tl olan nargile tütünü ile kaç kere nargile hazırlanabilir ?

Yada tanesi 8-9 tl olanlar ile kaç nargile hazırlanabilir ?

hocam kullanıcagın lüleye göre değişiklik gösterir bu durum. Ortalama 20-25 gram olarak düşünmelisin piyasadaki coğu lüle bu şekilde çünkü

Im not sure..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

hocam havana ve cirtus için son ne yaparsın 

yok amk imzam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam ben dışarıda (sadece meşe közü ile hoşuma gittiği için) anason, evde (küp kömür ile daha iyi olduğu için) Adalya Love66 içiyorum. Starbuzz ı denemek istiyorum, eğer beğenirsem Love 66 yerine onu içecerim evde. Pink'i bir kaç arkadaşım önerdi nasıl bir tadı var ve küp kömür ile denediniz mi ?

since 2005 // tbt
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

o değilde nası bıraktın be hocam banada yol göster :) 13 yıldır içiyorum evde üretime başladım çok yoruyor beni