folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nargile Tütün Satışı (Alfakher, Adalya, Fumari, Social Smoke Ve Starbuzz)Nargile Tütün Satışı (Alfakher, Adalya, Fumari, Social Smoke Ve Starbuzz)

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Nikoteen
  Nikoteen's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Temmuz/2005
  Erkek

  Öncelikle satış tbtye özeldir,başka bir yerde satmıyorum, satmayacağım. Satma nedenim Nargileyi bırakmış olmamdır. Ürünlerin hepsi orjinaldir özellikle Adalya gibi merdiven altı üretimi bol olan bir markanınkiler de orjinaldir, kilodan bölünmüştür. Memnun kalınmaması durumunda hepsinin iadesi kabuldür.

  Ürünlerden sıfır olanlar: Adalya - Citrus Fruit (2oogr), Adalya - Hawana (2oogr), Fumari - Mint Chocalate Chill (1oogr), Fumari - Red Gummi Bear (1oogr), Adalya - Lady Kİller (50gr), Al Fakher - Gum Mustic (5ogr), Al Fakher - Gold Eskandarani Apple (50gr , 5 Adet var), Al Fakher - Mango (5oGr, 2 Adet var), Mazaya- Mastic Gum (5ogr).

  Yukarıda belirtilen ürünler dışındakilerden çoğundan bir kafa içilmiştir geri kalanlarsa sadece merak amaçlı açılıp kokunusuna bakılmıştır. Yani sıfır olmayan tüm ürünler gramaj olarak sıfıra çok yakındır. Öyle yarım yamalak ürünler değildir hiç biri.

  Fumari ile Başlayalım: Sıfırları yani Mint Chocalate Chill (1oogr) ve Fumari - Red Gummi Bear (1oogr) 50Tl'dir piyasa fiyatı 75 ile 79tl arasıdır. (Bknz: https://www.karanargile.com/fumari-tutun , https://nargiletr.net/nargile-tutunu/fumari )  Sıfırları Dışındaki İsland Papaya ve White Peach ise 30Tl dir.

  Aşağıdaki resimdeki Adalyaların fiyatları ise 30Tl'dir. Piyasası 45Tl dir ve orjnal bulması cidden çok zordur, özellikle İstanbul'da..  Aşağıdaki karışık ürünlerin fiyatı ise 8Tl x Adet tir. Piyasa fiyatı 10 ile 12tl arasıdır. Gold Alfaker Elmalar ise 9Tl dir.  Vee son olarak aşağıdaki görselde Social Smoke Watermelon Chill kutusunun içinde (sağda en altta olan) Social Smoke Voltage çeşidi mevcuttur, diğerlerinde ne görünüyorsa o vardır. Tüm ürünlerden sadece birer kez içilmişltir.

  Starbuzz Vintage Tiramisu 120Tl piyasası ise 150-160tl arasındadır. (bknz: https://nargiletr.net/nargile-tutunu/starbuzz-vintage/starbuzz-vintage-tiramisu-200-gr.html ) Diğer tümm Starbuzz çeşitleri 90tl dir. Pİyasası ise 120-130tl dir. Social Smoke çeşitleri ise 110Tl dir onların da piyasası 150tl'dir.  Aşğıdaki görseldekilerde 850Gr Al Fakher Dubai Anason (çift Elma), 950Gr Al Fakher Nane- Limon ve 1,5Kg Special Bisküvi vardır. Anason ve Special Bisküviyi kaçırmayın derim. Anason 100Tl, Special Bisküvi 130Tl (500gr isterseniz 50tl) ve Nane Limon 80Tl'dir. Piyasa fiyatları Anason 150 - 180 arası nane limon 135Tl ve Special Bisküvi 1.5kg'ı 180Tl dir.

     Fiyatların uygun olduğunu düşünüyorum özellikle gramaj bazında ele alınca o yüzden pazarlık yapmayacağım. Toptan almak isteyenler hariç tabii. Bilmediğiniz aroma olursa sorun açıklayayım tadını, kalıcılığını neye benzediğini vs.. Şu an hepsini tek tek yazamıyorum sorulursa cevaplarım ama. Kargolar alıcıya aittir, dumanınız bol olsun.

  Nikoteen tarafından 07/Ara/18 09:59 tarihinde düzenlenmiştir

  Işığı tanrı yaratmış olabilir ama müziği biz yaptık.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Çömez
  underzero
  underzero's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 20/Ocak/2003
  Erkek

  konu nickiyle cok uyumlu olmus.


  pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Nikoteen
  Nikoteen's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Temmuz/2005
  Erkek

  Sjdjsjshsj haklısın walla under amca :D


  Işığı tanrı yaratmış olabilir ama müziği biz yaptık.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  streetw1se
  streetw1se's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Eylül/2007
  Erkek

  hocam nerede yasıyorsun ? ürünlerde kargo alıcıya mı ait?

 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Nikoteen
  Nikoteen's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Temmuz/2005
  Erkek

  Bursa, evet. 


  Işığı tanrı yaratmış olabilir ama müziği biz yaptık.
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Allura
  Allura's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Mayıs/2009
  Erkek

  Fumari'nin fiyatı kendi offical sitesindeki fiyattan bile daha ucuz bence nargile içen arkadaşlar kaçırmasınlar kendi sitesinde 57 TL tbt özel fiyatı 50 TL kaçırılmayacak fiyat


  "
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cuneyd
  cuneyd's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2007
  Erkek

  Hazır nargileseverler burada iken sorayım, mesela 100 gramlık şu 50 tl olan nargile tütünü ile kaç kere nargile hazırlanabilir ?

  Yada tanesi 8-9 tl olanlar ile kaç nargile hazırlanabilir ?


  Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Roe
  Roe's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Eylül/2012
  Erkek
  cuneyd bunu yazdı

  Hazır nargileseverler burada iken sorayım, mesela 100 gramlık şu 50 tl olan nargile tütünü ile kaç kere nargile hazırlanabilir ?

  Yada tanesi 8-9 tl olanlar ile kaç nargile hazırlanabilir ?

  hocam kullanıcagın lüleye göre değişiklik gösterir bu durum. Ortalama 20-25 gram olarak düşünmelisin piyasadaki coğu lüle bu şekilde çünkü


  Im not sure..
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  djxeon
  djxeon's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Ağustos/2017
  Erkek

  hocam havana ve cirtus için son ne yaparsın 


  yok amk imzam
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  manyaki
  manyaki's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Temmuz/2005
  Erkek

  Hocam ben dışarıda (sadece meşe közü ile hoşuma gittiği için) anason, evde (küp kömür ile daha iyi olduğu için) Adalya Love66 içiyorum. Starbuzz ı denemek istiyorum, eğer beğenirsem Love 66 yerine onu içecerim evde. Pink'i bir kaç arkadaşım önerdi nasıl bir tadı var ve küp kömür ile denediniz mi ?


  since 2005 // tbt
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ByTechno
  ByTechno's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Haziran/2008
  Erkek

  o değilde nası bıraktın be hocam banada yol göster :) 13 yıldır içiyorum evde üretime başladım çok yoruyor beni