folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nas Ve Harddsik Alınacak.(İstanbul,Firma İçin Faturalı Garantili)

Nas Ve Harddsik Alınacak.(İstanbul,Firma İçin Faturalı Garantili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Merhaba hocalarım,

İş yerimizde NAS cihazı ve harddisk almam gerekiyor. Sorun şu ki patron bey gidip almak istiyor. İnternetten almak istemiyor. Ben bir kaç cihaz buldum ve 1 tanesinde karar kıldık. Farklı alternatifleri olabilir. İstanbul içinde bunları temin edebiliceğim adres veya burada satan muridler varsa onlardan almak istiyorum. Varsa tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi dinlemek isterim.

https://www.akakce.com/nas-depolama-uniteleri/en-ucuz-asus-asustor-as-6208t-fiyati,33140111.html
    Düşündüğümüz cihaz bu. Synology, qnap vb tavsiyeniz varsa onları değerlendirebilirim.

https://www.akakce.com/hard-disk/en-ucuz-seagate-3-5-10tb-ironwolf-nas-st10000vn0008-sata-3-0-7200-rpm-fiyati,519633118.html

Harddisk olarakta bunu seçicektim.

synology qnap kullandım sistemlerle kurulumlarla alakalı bir sorunum yok sadece alıcak yer konusunda sıkıntı cekiyorum. Daha önceden internetten temin ettiğim için sıkıntı yoktu.Şimdi elden gidip almak istiyor beraber gidip alıcaz.

İSTANBULun herhangi bir noktası olabilir. Ürünleri elden giderek almak istiyorum. Fiyat ve ürün bilgilerini verirseniz bende patronla görüşüp daha sonrasında gidip alabilirim. Ürünleri SIFIR olarak garantili ve faturalı olarak almak istiyorum. Marka farketmez yeterki bizim ileride ilave edebiliceğimiz ve stabil bir cihaz olması yeterli.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

siktirsin gitsin alsin gelsin bro. madem kendine guveniyor birak. :)

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

derde bak aq. desene adama bu tür cihazlar da stok tutulmuyor. zaten özellikler belli olduğu için sipariş sonrası toptancıdan satışcıya oradan da bize gelir diye. sende hiç çeviremiyon olayı sanırım. 

daha önce hiç marketten alır gibi pc parçası almadım :D

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Sormayın hocalar. Stokta tutulmaz dememe gerek kalmadı. Satıcıların adreslerini buldum 2 tane ankarada ki yere adam gönderdi tanıdığını. Adamlar stok yok o orada öyle kalmış isteyince getiririz demişler. Kaç kez anlattım ama nafile. Bende sorarım bulursam gideriz yoksa bildiğini yap dedim benden haber bekliyor.

Belki tedarikçi yada alternatif ürün elinde olan varsa çıkarsa diye buraya açtım.Siktirip gitmiyor işte adam hedef göster ürünü ve alıcağım yeri gidiyim alıyım diyor. Onu bende yaparım aq. Derdi ya vakit kazanmak yada caymak için yapıyor :D Bakalım sonuç çıkmazsa canı cehenneme normal harici ile devam etsinler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek

sokam öyle patrona aq pezevenk sanki hayatında nas görmüş, uyuz olurum böyle IT işlerinden anlamayan tiplere , bırak hocam gitsin alsın kazıklasınlar ^^/

hawk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Direk

https://www.zulfumehmet.com/ucretsiz-nas-kurulumu/ 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    gamahawk bunu yazdı

sokam öyle patrona aq pezevenk sanki hayatında nas görmüş, uyuz olurum böyle IT işlerinden anlamayan tiplere , bırak hocam gitsin alsın kazıklasınlar ^^/

Hocam ücretsiz için teşekkür ederim çok sağol yararlı bilgi ama bununla ben niye ugraşıyım bunu gösterirsem 1 kuruş vermeden şirket pclerinden birine bunu kurmamı ister.

Bende sokayım bir kaç gün sonra sorar kesin bende yapabiliceğim birşey yok derim geçerim. Gerisini o düşünsün.

Toplam Hit: 1080 Toplam Mesaj: 7
qnap harddisk synology asustor nas