folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Nasıl Bayıltılır??

Nasıl Bayıltılır??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

yusufyusufyusuf bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya hacılar siz lise de organik kimya öğrenmediniz mi?

Bu iş için sana "kloroform" yeter. Nasıl elde edilebileceğini de google amcaya sor. Tüm sorumluluğu ben almayayım.

Fakat kloroform un birkaç özelliğini vereyim :

Kloroform, anestezik (uyuşturucu) etkisi olan bir kimyevi madde. Kimyasal formülü CHCl3 olup, triklormetan da denir. Ağır, renksiz bir sıvı olup 61 °C'de kaynar. Yoğunluğu 1,476 g/cm³'tür. Kolay buharlaşır. Yağları çözer. Kimyasal işlemlerde çok kullanılır.

Kloroformun kendisi yanmaz, fakat alev mecudiyetinde toksik bir gaz olan fosgene dönüşür. Kloroformun uyuşturma etkisi eterinkinin sekiz misli kadar olduğundan düşük konsantrasyonlarda kullanılır. Öldürücü dozu ile uyuşturucu dozu arasında büyük bir fark yoktur. Keza kloroformun, kan basıncını düşürmek, kalb ritmini bozmak, deri ve mukozaya zarar vermek gibi etkileri vardır. Uzun süre kloroform kullanmak komaya hatta ölüme de götürebilir.

Edit: Nasıl yapıldığını da buldum. 25 ölçek çamaşır suyuna 1 ölçek aseton katıyormuşsun daha sonra karışımı düşük sıcaklıkta hafif hafif karıştırıyomuşsun. Sonuç KLOROFORM.
    Edit 2 : Şimdi de aseton u nereden bulacam diye SAKIN sorma. Çünkü ASETON = OJE ÇIKARICI

ölçek derken kaç ml?

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

yusufyusufyusuf bunu yazdı:

Ya hacılar siz lise de organik kimya öğrenmediniz mi?

Bu iş için sana "kloroform" yeter. Nasıl elde edilebileceğini de google amcaya sor. Tüm sorumluluğu ben almayayım.

Fakat kloroform un birkaç özelliğini vereyim :

Kloroform, anestezik (uyuşturucu) etkisi olan bir kimyevi madde. Kimyasal formülü CHCl3 olup, triklormetan da denir. Ağır, renksiz bir sıvı olup 61 °C'de kaynar. Yoğunluğu 1,476 g/cm³'tür.....Kloroformun uyuşturma etkisi eterinkinin sekiz misli kadar olduğundan düşük konsantrasyonlarda kullanılır. Öldürücü dozu ile uyuşturucu dozu arasında büyük bir fark yoktur. .....

Edit: Nasıl yapıldığını da buldum. 25 ölçek çamaşır suyuna 1 ölçek aseton katıyormuşsun daha sonra karışımı düşük sıcaklıkta hafif hafif karıştırıyomuşsun. Sonuç KLOROFORM.
    Edit 2 : Şimdi de aseton u nereden bulacam diye SAKIN sorma. Çünkü ASETON = OJE ÇIKARICI

hocam bu formülü denemenizi tavsiye etmiyorum çünkü ben denedim :) sen bu postu yazdığın gün ilk denememi yapmıştım, dün gecede son denememi yaptım, farklı çamaşır sularıyla da denedim, tiner gibi birşey elde ediyorsun, anestezik bir mevzusunu ayıkamadım. başımı bile döndürmedi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bir de filmlerde adamın kafaya sopayla vurunca bayılıyor.

Öyle şansını dene istersen :P

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canocan
    canocan's avatar
    Erkek

Kimyasallar konusunda eczaneye gitmeniz gerekmez, şayet Ankara'da iseniz kimyasalcıların eski adresi olan, yanan modern çarşının çevresindeki diger işhanlarına bakın, buralarda arsenik hariç (izin yazısına tabi) tüm zehirleri bulup rahatca satın alabilirsiniz, kezzap dedigimiz nitrik asit, eter, sahte kör edici alkol üretmek için metil alkol bulup rahatca satın alabilirsiniz, kimya ögrencileri ve labaratuarlar bunlardan alışveriş ederler, şüphelenen ya da ne yapacaksın diye soran olmaz.

Kamyondan düşmüş içi geçgin karpuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

canocan bunu yazdı:

Kimyasallar konusunda eczaneye gitmeniz gerekmez, şayet Ankara'da iseniz kimyasalcıların eski adresi olan, yanan modern çarşının çevresindeki diger işhanlarına bakın, buralarda arsenik hariç (izin yazısına tabi) tüm zehirleri bulup rahatca satın alabilirsiniz, kezzap dedigimiz nitrik asit, eter, sahte kör edici alkol üretmek için metil alkol bulup rahatca satın alabilirsiniz, kimya ögrencileri ve labaratuarlar bunlardan alışveriş ederler, şüphelenen ya da ne yapacaksın diye soran olmaz.

usta, nerde bu yanan modern çarşı? Ulus mu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canocan
    canocan's avatar
    Erkek

Evet Ulus, ulus halinin çevresi, ayrıca bu kimyasalcıların bir kısmıda Sanayi cad. N. Atav Han 28 numarada, kimse niye alıyorsun diye sormaz.

Kamyondan düşmüş içi geçgin karpuz
Toplam Hit: 94415 Toplam Mesaj: 47