folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder NBA All-Star Weekend..!

NBA All-Star Weekend..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    Walla bn yetenek yarısmasını kaydettim receiver'a bi yolunu bulup upload edicktim ama truva wermiş bnde bosuna kasmıcm:)  asıl cayırtı bu gecce  kopuck,Bnm MVP favorim Kobe yada Lebron Ama  Garnett gibi üstün yetenekler war herkez favori  T-Mac'de olabilr kendi seyircisnn önünde walla  herkez olabilr aslında şimdi yatıom saati  kurdum kalkıcm 3.30 west vs. east için dogunn  manyakk  kısaları  war  ama  batı daha sağlam gibime gelio walla hiç 1 şeydn  emin degilim  her şey  olabilr...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

Ama  harbici  smaç yarışması manyaktı  şimdi bi daha izledm  A.I'yın  smaçı panyann arkasndn chok orjinal  Nate Robinson'da resmen  1  insanın  üzerindn  atladı  a.q  bnu  en son Ricy Davis Steve Nash'e  yapmıstı  ama ozmn yetenek yarısması deil maç sırasnda yapmıstı nese manyak güseldi ve bnce gecen senenin kralı  bnce biraz kassaydı rahat finale kalırdı..!

NOT: Vİnce Carter bu yarışmaya katılmasına izin wermiyolr biraz çekişme olsn die :P  , aslında Vince ile Jason Rİchardson'ı bi kapıştrcaksn  warya offf  işte smaç yarışması die bn bna derim  beah ..!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Harika mac oldu. Izlemeyenler cok $ey kacirdi.
    birkac saniye daha olsaydi vince carter rezil olacakti :)

lebron james mvp olmayi haketti ama biraz daha takim oyunu oynasa seyircilerin sempatisini kazanirdi ve odulu alirken alkislanirdi.

uykusuz kalmamizin kar$iligini verdikleri icin tum oyunculari gozlerinden opuyorum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    arkadaslar ya su macları up load edecek bırı yokmu ızleyemedım bırı lutfen lınk atsın

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    vinca carter arastırdım su fotosu hosuma gıttı seyırcılerın hepsının agzı acık kalmıs :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek

hıahahha 2 sayıyla iddaa kazandım:D yaşasın doğu :) ii maçtı bencede ama doyamadım upload edecek olursa haber versin bi daha izleyelim:D

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

GLaDio Says: lebron james mvp olmayi haketti

Hoja doguda hakketti Lebron  ama  bn asırı üzüldüm T-MaC alamayınca yaws adam okdr sayı attı  hem  kendi seyircisi önünde ,hem bnm favori oyuncum :) 2 saniye daha olsaydı macın bitişinde belkide T-MaC MVP idi,okdr  farktn nası werdilr o maçı yaws :(

Toplam Hit: 4174 Toplam Mesaj: 38