Ncomputing-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    firuz20
    firuz20's avatar
    Erkek

Selam beyler,

Ncomputing kullanmış olan veya bilgisi olan arkadaşlar var mı? 200 dolar bi maliyeti var değer mi kullanmaya?

Credo quia absurdum!!Entropy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

orjinal bir alet bizim arkadaşta görmüştüm galiba ama kurcuklama imkanım olmadı. Ne için kullanacağını ölç biç + lar - leri götürürse al kanımca hoş bir alet

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    firuz20
    firuz20's avatar
    Erkek

Teşekkürler dostum. Senden başka yorum yok konu hakkında, heralde müritlerde uzak bu konuya siapriş ettim gelecek yakında gelince paylaşırım bende özelliklerini

Credo quia absurdum!!Entropy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

firuz20 bunu yazdı:
    -----------------------------

Selam beyler,

Ncomputing kullanmış olan veya bilgisi olan arkadaşlar var mı? 200 dolar bi maliyeti var değer mi kullanmaya?

-----------------------------

kullanmaya değip değmeyeceği kaç bilgisayar kullandığınıza, hangi yazılımları kullanacağınıza bağlı, ben aptal terminal olayının yüksek donanım ihtiyacı olmayan yazılımların kullanıldığı büro tarzı işyerleri için ideal çözüm olduğunu düşünüyorum. Ana mantık sömürülecek bilgisayarın kaynaklarını terminal oturumlarına bağımsız şekilde bölmekten ibarettir. Xp için 10 kullanıcı sınırı olduğunu biliyorum sunucu bilgisayarlar için kaç pc de son bulur bilemiyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 1104 Toplam Mesaj: 4