folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ne Bu Yaaa Her Yer Kamera

Ne Bu Yaaa Her Yer Kamera

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    len ne devlet malı yaa kameralar yurdun malı devlet malına zarar falan yok yani
    Kütahyada özel bi okulda okuyom dediğiniz her şey güzelde gerçekten ciddi bişeyler lazım kamerayı boyamak faln gibi bi ihtimal yok çünkü her yer kamera bi koridorda 3 tane var 10 tane de koridor var ciddi bişekilde etkisiz hale getirmem lazım benim bunları

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zombi
    Zombi's avatar
    Erkek
    arkadaşalarla aranızda bi yarışma düzenleyin.En fazla vizör boyayan kazansın.Kazanana da 2 paket cıgara verdin mi 2 güne kalmaz tüm kameralar boyanmış olur.Sonrada gelsin cıgaralar:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    Ya arkadaşlar benim dükkanada Kamera taktım inanın ne Hırsızlıklar yapıyorlar 3 tane hırsız yakaladım 1) Anaanne Kız ve Torun hırsızlık yapıyor (en büyük vurgunuda bunlar yaptı) ve kızın karnı burnunda hamile hamile hırsızlık yapıyor 2.de yap yaşlı kadın yaaw çaldıklarını nasıl cebine dolduyor 3.de başıkapalı bi kadın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suc_ve_ceza
    suc_ve_ceza's avatar
    Erkek
    öğrencilerinde özel hayatları var kardeşim bu kadarda rahatsız eedilmezki bu hocaların topunu afrikaya süreceksin oradakılerde buraya gelecek super olur:)

Ben Size BeLkİ SevMeyi ÖğrEtEmEm AmA SizDe BaNa UnUtMaYı ÖğReTeMezSiNiZ!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can_aksoy
    can_aksoy's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=22032 bunu dene sis bombası

gökten üç elma düşmüş tabi gökten düştükleri için atmosferde erimişler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    tuvalette iç ne olacak yada kendi odanda iç balkona çık iç içmek isteyene yer çook
Toplam Hit: 6751 Toplam Mesaj: 27