folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ne Kadar Kazanıyorsunuz?

Ne Kadar Kazanıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

HighNitro bunu yazdı:
    -----------------------------
    ucuzu.com - tamindir.com - gezginler.net gibi bir projeyi başarabilirsen google adsense premium yayıncılık sayesinde ayda 100.000$ ve üzeri kazanabilirsin. R10.net deki çoğu webmaster ailesini web'den geçindiriyor, hatta bu ayki adsense paramla köyden tarla aldım diyen bile var (:

evet gördüm o adamı tarlaya nohut mu mercimek mi ne ekmiş onuda r10da satacakmış:D:D

ben tarlayı bırak saksıya koyacak toprak alamadım daha:) günlük 4-6 veriyo çok şükür ama bunla karın doymaz.|

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

HighNitro bunu yazdı:
    ucuzu.com - tamindir.com - gezginler.net gibi bir projeyi başarabilirsen google adsense premium yayıncılık sayesinde ayda 100.000$ ve üzeri kazanabilirsin. R10.net deki çoğu webmaster ailesini web'den geçindiriyor, hatta bu ayki adsense paramla köyden tarla aldım diyen bile var (:

evet gördüm o adamı tarlaya nohut mu mercimek mi ne ekmiş onuda r10da satacakmış:D:D

ben tarlayı bırak saksıya koyacak toprak alamadım daha:) günlük 4-6 veriyo çok şükür ama bunla karın doymaz.|

Allah gözünü doyursun ne diyim :p 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

HighNitro bunu yazdı:

Hay Maşaallah :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    nisan ayı ödemerinde herifin biri artık adsense yatsın araba alacam yazıyordu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

DoctorX bunu yazdı:
    Tek kişilik geçinimini sağlayabilir ama aile olarak zor tabi facebook un sahibi değilse :) onunla sülale geçinir.

haha altıma zıçtım ya :D süperdi :D

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HighNitro bunu yazdı:

bende görmüştüm hatta adama pm atmıştım istatistikleri istemişdim göndermişti günlük 22 bin küsür görüntülenme 672 de tıklama vardı ve site ingilizceydi iyi kırıyodu yani günlük parasıda 33$ civarıydı 

DOM..
Toplam Hit: 2795 Toplam Mesaj: 17