folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Neden Görünmez Canlı Yoktur?

Neden Görünmez Canlı Yoktur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bütün mesajlari okumadan yaziyorum.

Hicbir canli yok olamaz ancak form degistirir.

En basiti kagidi yaktiginda yok olmaz; isi, duman, kül formuna dönüsür.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Daha ne kadar görünmez olabilirler?

şeffaf balık

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Varsa öyle birşey eğer,  tartarsan 21gr  geliyor'muş. (akciğerdeki yada deri altına yakın olsa olsa gaz'dır o, yada Su buharı. )

Öteki türlü, ısı,ışık,renk,tat,koku,Basınç,manyetik,elektronik,radyoaktif Sâir etki, yaratmayan-vermeyen bir şeyi Nasıl ölçebilirsin ki?

gece rüya görür, gündüz hayal edersin. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliuran
    aliuran's avatar
    Erkek
    Kadayif bunu yazdı

Canlılar kamufle olabiliyor ama görünmez olamıyor.

Evrim olsaydı canlılar kendini görünmez kılabilirdi ama yapamıyorlar. Kaç milyon sene geçmiş...

Ya da var ama görünmez oldukları için göremiyorum :(

rabbine dua et kabul edilirse başlarsın görmeye,ama dua kabul edilirse kulu test etmek için kabul edilir.çoğu insan da bunu bilmez.kabul edilirde başlarsan görmeye yani perde kaldırılısa gözlerindeki bazı sonuçlarada katlanırsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dıgıdık
    Kadayif
    Kadayif's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    Yazılanları tek tek okudum arkadaşlar. Anladığım kadarıyla müridler bu soruya cevap verirken dört temel gruba ayrılıyor. 

1. Evrimciler

Tamamen görünmezlik geliştirmenin canlılık açısından inanılmaz maliyetli olduğu (besin, gelişim süreci, zarar görme durumunda iyileşmek için gerekli olan enerji üretimi VS) ve canlının ölümsüzlüğü bedenini dokunulmaz yapmaktan ziyade kendini çoğaltarak yakalamaya çalıştığını savunuyor.

2. Mistikler

Bu grup fiziksel canlıların yanı sıra bulunduğumuz 3 boyutlu evrenin ötesinde canlılar olduğunu ama onları haliyle algılayamadığımız için yok sayamayacağımızı fakat 3. Boyuta düşen bir takım izlerinin olduğunu (duman, vakumda yaşama VS) savunmakta

3. Dinciler

Dini mitleri savunan bu grup diğer gruplara söz geçirebilmek için mistiklerin argümanlarından arada kopya çekmekle birlikte pek ciddiye alınmadıkları için korku saçmaya çalışıyorlar. 

4. Taşak geçenler

En yaratıcı argümanlar bu gruptan çıkıyor. 😂 

Kadayif tarafından 30/Eyl/19 22:47 tarihinde düzenlenmiştir

Sakatım. Pek bir şeyden anlamam.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Kadayif bunu yazdı
    Yazılanları tek tek okudum arkadaşlar. Anladığım kadarıyla müridler bu soruya cevap verirken dört temel gruba ayrılıyor. 

1. Evrimciler

Tamamen görünmezlik geliştirmenin canlılık açısından inanılmaz maliyetli olduğu (besin, gelişim süreci, zarar görme durumunda iyileşmek için gerekli olan enerji üretimi VS) ve canlının ölümsüzlüğü bedenini dokunulmaz yapmaktan ziyade kendini çoğaltarak yakalamaya çalıştığını savunuyor.

2. Mistikler

Bu grup fiziksel canlıların yanı sıra bulunduğumuz 3 boyutlu evrenin ötesinde canlılar olduğunu ama onları haliyle algılayamadığımız için yok sayamayacağımızı fakat 3. Boyuta düşen bir takım izlerinin olduğunu (duman, vakumda yaşama VS) savunmakta

3. Dinciler

Dini mitleri savunan bu grup diğer gruplara söz geçirebilmek için mistiklerin argümanlarından arada kopya çekmekle birlikte pek ciddiye alınmadıkları için korku saçmaya çalışıyorlar. 

4. Taşak geçenler

En yaratıcı argümanlar bu gruptan çıkıyor. 😂 

Hocam afedersin fakat çok kötü bir sınıflandırma yapmışsın. İki grup insan var burda :

A) Dinî bağlamda görünmez varlıkların olduğunu anlatmaya çalışanlar.

B) Ciddi ya da gayrı ciddi tarzlarla, sorduğun soruların bile yerli yerine oturmadığı ve kafanın net olmadığını sana göstermeye çalışanlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Bütün mesajlari okumadan yaziyorum.

Hicbir canli yok olamaz ancak form degistirir.

En basiti kagidi yaktiginda yok olmaz; isi, duman, kül formuna dönüsür.

Under dede şekeri ağızımıza atınca bir süre sonra görünmez olmuyor mu ???? Ne yani yıllardır beni kandırmış olamazlar :(((((

Ban atcaksan da bari kısa süreli at AB felan atma ha yazmadan edemedim :/

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 6440 Toplam Mesaj: 58
bilim evrim