folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Neden Hep Olabilecek En Kötü Şey Oluyor?

Neden Hep Olabilecek En Kötü Şey Oluyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

hiç sorma bu konuyu bendede aynısı oluyor.

uğursuzluk mu var bende bazen diyorum.

elimi neye atsam elimde kalıyor.

bir saysam varya şaaşrsınız. mesela bir örnek ales de bir kuyruk vardı ben deyim 100  siz deyin 200 kişi...

3-4 saat bekledim ayakta tam memurun yanına geldim tama daha almıyoruz dedi :)) hayatımda ilk defa hayır diyerek bir uyanıklık yaptım.

işim oldu.

işe girerim benzer şeyler olur.

okula girerim okulda sorun olur. ticarete gitmiştim meslek lisesi problemler çıkmıştı o sene.

sınava girdiğim sene sınav sistemi değişti

bir dernek topluluğa girsem o topluluk dağılır :)

bir yerde çocuklar topla oynar ya o top kesin yoldan geçerken bana çarpar.

bir ara arkadaş bu fethullah cemaatine çağırdı gittim. sonrasınını biliyorsunuz :)))

yani buradayım ya her an herşey olabilir. site hacklenebilir haberiniz olsun.

sonrasında şunu keşfettim böyle düşündükçe sanki bilinç altında zararı oluyormuş. ve atak ve cesaretli olursan sanki biraz düzeliyor gibi işler.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Olabilecek en kötü şey olsaydı eğer ananız sizi doğrurken sizle beraber ölürdü be. Abartmayalım. Hayat güzel ne kadar aksilik çıkarsa çıksın. Yeterki bokunu çıkarmadan yaşayalım.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Sınavlardan geçiyorsun...

Hayat baştan sona sınavdır..

Sabret...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sadece bugün olanlar.

32 gb usb çalışmamaya başladı.

6 aylık 1 tb hdd 2 gün önce kafa atmaya başladı bugün hiç tık yok.

kumia 520 ye dokunmatik aldım durduk yere çalışmadı.

bardak kırıldı dükkan defteri pert oldu.

led tabelanın bir kısmı çalışmıyor.

herzaman olduğu gibi tuvalletyken müşteri geldi apar topar çıktım  gırtlak borusu sordu  var dedim almadan gitti.

26 yaşındayım ve bunun gibi ağır sorunlar hep beni buluyor laanet olsun. birgünde sorun olmasın. herşey yolunda gitsin.

az önce yazdım site eror verdi normalmı bunlar şimdi ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    zalimadam bunu yazdı

sadece bugün olanlar.

32 gb usb çalışmamaya başladı.

6 aylık 1 tb hdd 2 gün önce kafa atmaya başladı bugün hiç tık yok.

kumia 520 ye dokunmatik aldım durduk yere çalışmadı.

bardak kırıldı dükkan defteri pert oldu.

led tabelanın bir kısmı çalışmıyor.

herzaman olduğu gibi tuvalletyken müşteri geldi apar topar çıktım  gırtlak borusu sordu  var dedim almadan gitti.

26 yaşındayım ve bunun gibi ağır sorunlar hep beni buluyor laanet olsun. birgünde sorun olmasın. herşey yolunda gitsin.

az önce yazdım site eror verdi normalmı bunlar şimdi ?

gırtlak borusu ne 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

o şekilde umursamadan yaşaman lazım yoksa kayış en yakın zamanda sıyırabilir .

Dost Bildiklerimin Sessizliğini Unutmayacağım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sakın kader deme!!!!!

kaderin üstünde de bir kader vardırrrrrrrr!!!

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Gusletmek, yani boy abdesti almak isteyen bir kişi önce besmele okur ve : "Niyet ettim Allah rızası için gusül abdesti almaya" diye niyet eder. Elleri bileklere kadar yıkadıktan sonra edep yerlerini temizler. Bundan sonra sağ avucuyla ağzına üç kere su alır ve her defasında ağzını boğazına kadar gargara şeklinde çalkalar. Oruçlu ise boğazına su kaçmamasına dikkat eder. Sağ avucuyla burnuna, genzine kadar üç defa su çeker, her defasında sol eliyle burnunu temizler. Bundan sonra tıpkı namaz abdesti gibi abdest alır.

Abdest aldıktan sonra önce başına, sonra sağ, daha sonra da sol omuza üçer defa su döker ve vücudunu yıkar. Suyu her döküşte elleriyle vücudunu iyice ovuşturur. İğne ucu kadar kuru yer kalmaksızın vücudun her tarafını güzelce yıkar. Gusülde bıyık, saç ve sakal diplerine suyun iyice işlemesi için ovuşturulur. Göbek boşluğu, küpe delikleri dikkat edilerek yıkanır. Böylece gusül abdesti almış oluruz.

ben yazıcaktım, benden uzun yaşıyacaksın hocam

xxx
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Cunku amina kodumun dunyasinda iyi seyler hep iyi insanlarin basina geliyor. Bazilari dogustan sansli oluyor bizim gibilerde sans eseri doguyor. 

erc tarafından 17/Eyl/14 21:29 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

sen beni tanımıyon ama ben seni tanıyom çünkü sen çok korkak,kimseye güvenmeyen garip bir tipsin neyse özetle başına ne gelirse sana müstahak

Toplam Hit: 1551 Toplam Mesaj: 22