Nedir Bu Nexpara?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

https://nexpara.com bikaç günden beri internette görüyorum bu sabah trthaber izlerken ekonomi haberlerinde cıktı 1nexpara 1tl gbi reklamları var? Alınabilirmi inceleyen oldumu nedir ne değildir diye? ilgimi cekmeye başladı?

almayı düşünüyordum fakat sadece havale eft ile satın alma işlemi gerçekleşiyomus algılayamadım güvenirlir gelmemeye başladı deneme amaçlı alım yapıcaktım olmadı..

bide bugun satışa acılmış.. bilenler bilgilendirebilir mi acaba?

buda bikaç haberden biri bakın derim?

http://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/iste-turkiyenin-yerli-kripto-parasi-nexpara-1-martta-piyasada-2255193/

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Türkiyenin 80 milyonu nu temsil ettiği için 80 milyon adet olacak yani toplam havuzdaki para sayısı 80m

tüm atmlerde geçerli olacakmış alım ve satış bozdurma vb için

para üretimi olmayacak yani mining yapamayacaksınız sadece satın alabilir yada satabilirsiniz. 

bence pek işe yarar birşey değil çünkü 80m limiti olması bile saçma 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Türkiyenin 80 milyonu nu temsil ettiği için 80 milyon adet olacak yani toplam havuzdaki para sayısı 80m

tüm atmlerde geçerli olacakmış alım ve satış bozdurma vb için

para üretimi olmayacak yani mining yapamayacaksınız sadece satın alabilir yada satabilirsiniz. 

bence pek işe yarar birşey değil çünkü 80m limiti olması bile saçma 

80m limiti olması belki biraz daha değer kazandırır fakat üretiminin olmaması ve piyasaya tek bi elden sunulması sunandan baska birisine pek kazanc sağlamıcak ozaman en fazla değer artısında kar sağlancak fakat borsa sistemi gibi olmucak ozaman. isterlerse piyasaya süren değerinde oynama yapabilecek kafasına göre doğrumudur?

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

milli TLT

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Kripto para mantığını zerre kadar anladıklarını sanmıyorum. Kripto paralar kimsenin tekelinde olmadığından,gizlilik,hız,düşük komisyon gibi özellikleri olduğu için popüler.   

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efecan123
    efecan123's avatar
    Erkek

Web sitelerinde ki hataları çok acemice bana pek güven vermedi ama çok yeni bir şans vermek gerekir 100 tl lik alıp beklenebiir. :)

Benim evim valizimdir. http://efecetir.info
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

buna benzer bir proje vardı aklımda. Fakat iktisada, işletmeye, finansa ve borsa kurallarına aykırı cok farklı birşeydi. hatta telif haklarını alıp tübitak veya başka biryere başvursammı diye düşündümde sonra dedimki zektir et gitsin.

Toplam Hit: 1131 Toplam Mesaj: 7
para kripto