folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Nero Ve Ashampoo Dışında Cd Yakma Programı Önerisi

Nero Ve Ashampoo Dışında Cd Yakma Programı Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

CD Burner Xp

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

Kreyzi bunu yazdı:

bende birşey soracam şimdi arkadaş bi 20-30 tane video verdi .avi olarak bunları dvd'ye basmamı istedi arabada çalacakmış ve arabada video oynatıyormuş aynı zamanda 

bunları nero'da ne diye basacam dvd'ye örnek bi dvd gösterdi orada dosyalar 'video_ts' filan şeklindeydi bilgisi olan var mı ?

ben veri diski diye yazdırıyordum oynatıyordu .avi .mp4

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

infra recorder.4 senedir nero kullanmıyorum bu program sayesinde.

http://infrarecorder.org/?page_id=5

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2073 Toplam Mesaj: 14