Netbook Ekranı Çatladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

hocalar benim grundig 1010 netbook un ekranı içten çatladı hiç görüntü filan yok. Bu aletin sıfırı sahibindende 320 tl, benden ekran için 120 tl istiyorlar serviste, napayım, tamamını ya da parça parça satmaya mı çalışayım yoksa 120 tl bayılıp tamir mi ettireyim bir akıl verin :|

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

elindekini parça parça sat

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-netbook-acil-satilik-grundig-1010-netbook-55587580/detay/?

al bunu

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:
    -----------------------------

hocalar benim grundig 1010 netbook un ekranı içten çatladı hiç görüntü filan yok. Bu aletin sıfırı sahibindende 320 tl, benden ekran için 120 tl istiyorlar serviste, napayım, tamamını ya da parça parça satmaya mı çalışayım yoksa 120 tl bayılıp tamir mi ettireyim bir akıl verin :|

120 liraya netbook bulamazsınız, 120 lirayı bayılın, probleminiz çözülsün, insancıklarda ekmek yesin.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

her iddasına giriyorum bu grundig ekranını 120 tl ye bulamazsın.

Bu modelde kullanılan ekranlar çok farklı bir seri.sana 120 tl diyen servise götür bakalım takabilecekler mi :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Bu modelde kullanılan ekranlar çok farklı bir seri.sana 120 tl diyen servise götür bakalım takabilecekler mi :)

hacı 444 08 88 i aradım adam yönlendirdi, modeli sordular 1010 dedim, 1 dk müzik dinledim karı montajıyla beraber 120 tl dedi. Zaten kaydediyolar konusmayı, fazla para isterlerse dava açarım amk :D

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Mihni
    By_Mihni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AMpul bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

hacı 444 08 88 i aradım adam yönlendirdi, modeli sordular 1010 dedim, 1 dk müzik dinledim karı montajıyla beraber 120 tl dedi. Zaten kaydediyolar konusmayı, fazla para isterlerse dava açarım amk :D

Öyle bir fiyat aldın ve sen hala taktırmıyorsun bana gelsen 150 den aşağı fiyat vermem sana sen servisinden o fiyatı almışsın.

Hiç satmakla falan uğraşma git taktır ekranı kullan. 

Peyami Rullaz Penguen Rullaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

bence 120 tl değil 120 usd + kdv filandır o fiyat

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 1880 Toplam Mesaj: 7