Netbook (Sıfır) Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emminn
    emminn's avatar
    Erkek

Beyler beyaz bir netbook alacagım sıfır olacak bana marka model filan önerebilirmisiniz 500 tl yi geçmeyecek bir model filan önerebilirmisiniz yardım istiyorum sizden..

ne kadar civata varsa okadar da somun var..!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma
    enicma's avatar
    Erkek

vatan bilgisayar

ACER ASPIRE ONE BEYAZ ATOM N455-1.66GHZ-1024MB DDR3-250GB-10.1"-CAM-W7STR 492 tl

ACER ASPIRE ONE MAVİ ATOM N570-1.66GHZ-2048MB DDR3-320GB-10.1"-CAM-W7STR 558  tl

darty

ASUS 1011PX-WHI070S 528,81tl

arkadaşım diğer yerleri de arastırdım dolar yükselince biliyosun bunlarda fiyatları yükseltiyor

teknosa,media mark,elektroworld buralarada baktım en hesaplı uygun olanlar bunlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Elimde bi tane hp var.Görüşürüz bi ara.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

DH'den 0 olarak almanı onerırım. Her konuda aynı sekılde yazıyorum ama boylece bıraz arastırma yapar bır kac gun gec alsanda 700 lıralık modellerı dedıgın fıyat aralıgında 0 ve garantılı olarak alabılırsın. Uzun zamandır donanım olayına bakamadıgımdan artık tavsıye veremıyorum . 

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam ben bu ürünü anneme indirimli 650tl ye almıştım gerçekten çok güzel bir ürün tavsiye ederim.Gerçi şuan fiyatları uçmuş:

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/asus-1015px-whi061s-eeepc-1015px-intel-atom-n570-166ghz-2048mb-320gb-maxintel-101-cam-bt-w7str/productdetails.aspx?I_ID=54968

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1298 Toplam Mesaj: 5