folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Netflix Hesabımı Patlatmışlar

Netflix Hesabımı Patlatmışlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

İşte bi konuda coocie paylaşımı yapılırsa yani başkalarının hesaplarına hırsızlık olarak görüyorum bunu yarın öbür gün başkaları da bize sulanır böyle. 

Nasıl ele geçtiğini sktr et artık 

Kart bilgilerini silip hesabı iptal et

tefo burası tbt hacı. bu tür paylaşımların eskiden olduğu gibi şimdide olması çok normal :d ben karşı değilim. zamanında benim işimi gördü bu cookie, şimdide benim hesap patlayınca başaklarının. beyle beyle birbirimizi idare ediyoruz dermişim sldfksşdf

dhmm bunu yazdı

Son zamanlarda netflixten geldigi sanilan fakat 3ncu kisilerin gonderdigi ve spama dusen mailler cogalmaya basladi.

HEsabinizda guvenlik ihlalai olustu, lutfen siz oldugunuzu onaylamamiz icin (v.s.) giris yapiniz tarzi mailler gelmeye basladi. Oradan birine tiklayip login olmaya calismis olmiyasin ?

hocam ben hesaba girdikten sonra patladığını görünce. mailime gidip spam bölümüne baktım. o zaman fark ettim. adamlar çoktan beni uyarmış diye. 

joe_black bunu yazdı

Hocam apartta kalıyorum ben. netflix satın almayı düşünüyorum ama nete güvenemediğim için boşa para vermek istemiyorum.,

hazır patlamışken bi yarım saatliğine girsem senin hesaba? eğer en kötü 480p gibi izleyebileceksem ben de üye olucam. teşekkürler şimdiden.

verirdim hocam. lafı bile olmazdı ama sanal kartın aylık süresi 9'un da dolmuştu. 2 günle kaçırdın maalesef. kapattım hesabıda.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hocam eyw vermiş kadar oldun :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

XSS Mevzuları vardı önceden çok fazla kafa patlatmadım , merak edipte araştırmadım. Bununla cookie çalmak mümkün mü ? 
    Kullanılan eklentiler geliyor onun haricinde. 
    @dhmm'nin dediği gibi fake mail yemiş olabilirsin belki , şifre falan girmesende bi bağlantıya tıklayıp işte yine XSS gibi bişey yiyip cookieyi kaptırmışsındır belki. 
    Bilmiyorum ama merak ettim. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 4997 Toplam Mesaj: 14
nflx