folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Netgalaksi BTK'ya Şikayet Edilmiyor Mu?

Netgalaksi BTK'ya Şikayet Edilmiyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

şu internetle ilgili konuları okuyorum da yine kötünün iyisi türk telekom sanırım :S

NoktaliVirgul tarafından 13/Nis/20 10:04 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

şu internetle ilgili konuları okuyorum da yine kötünün iyisi türk telekom sanırım :S

Türkiye'deki tek iyi iss kablonet.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

aynı sorun millenicomda da var. Sanırım kapattırıp turkcell superbox a geçeceğim. En azından adam gibi bir internetim olur ve nöbette vs yanımda götürürüm.

Superbox'tan herkes şikayetçi. 2 megabite kadar hız düşümünü normal görüyorlar. Birde en başta 500 GB kota veriyorlar. Güya sınırsız alıyorsun ama o 500 GB full hız. Taahhüt bozmak isteyince 500 GB kotanın parasınıda ayrı alıyorlar.

Bence Vodafone daha mantıklısı. Hem full hız hemde arama ve mesajlaşma sınırsız. Telefon işide aradan çıkar. 

Vodafone un hala çekmeme ve düşük hız sıkıntısı var. Yaşadığım şehirde 10 mbit anca görüyor LTE de.

Turkcell'de zaten Superbox ile maksimum 10 megabit veriyor ?

Şu kampanyaya geçmeyi düşünüyordum aslında.

Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet Limitsiz 20 Mbps'ye Kadar

199,90 TL

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

aynı sorun millenicomda da var. Sanırım kapattırıp turkcell superbox a geçeceğim. En azından adam gibi bir internetim olur ve nöbette vs yanımda götürürüm.

Superbox'tan herkes şikayetçi. 2 megabite kadar hız düşümünü normal görüyorlar. Birde en başta 500 GB kota veriyorlar. Güya sınırsız alıyorsun ama o 500 GB full hız. Taahhüt bozmak isteyince 500 GB kotanın parasınıda ayrı alıyorlar.

Bence Vodafone daha mantıklısı. Hem full hız hemde arama ve mesajlaşma sınırsız. Telefon işide aradan çıkar. 

Vodafone un hala çekmeme ve düşük hız sıkıntısı var. Yaşadığım şehirde 10 mbit anca görüyor LTE de.

Turkcell'de zaten Superbox ile maksimum 10 megabit veriyor ?

Şu kampanyaya geçmeyi düşünüyordum aslında.

Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet Limitsiz 20 Mbps'ye Kadar

199,90 TL

https://i.imgur.com/qkJZuvR.png

eger normal adsl-vdsl falan varsa superbox ile ugrasilmaz. 1 saatlik zoom toplantisinda 10 dk falan pert benim full. adamlar benim yuzumden kayit ediyor artik kacirdigim yer olursa diye sonra izlemem icin.

musdawdaf tarafından 13/Nis/20 15:18 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2360 Toplam Mesaj: 25
netgalaksi iss stajyer lise terk