folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder ''Netten Makale Yazarak Para Kazanma''

''Netten Makale Yazarak Para Kazanma''

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Bilgisi olan muritler bilgi verir misiniz guvenli makale yazilarak para kazanilacak siteler falan var mi? Yazipta para kazanan...

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

http://yazkazan.net/  iyidir, ama çok fazla cımbızlama yapıyorlar, bu nedenle asla bir yere bir kaynağa bakmadan makale yazacaksan burası ideal.. limitin 200 Tl olunca ödemeni alırsın.. sıkıntı olmuyor ödemelerde..!

Ayrıca https://www.r10.net/  idi sanırım, burada da makale alıp satma işleri ile uğraşanlarla diyalog kurabilirsin..  Tahribattan site sahipleri özgün içerik talep ederlerse onlara yazabilirsin.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Gece için bu müridimizin kounsuna bir up yapıyorum, daha iyi tavsiyeler belkide iş teklifleri alabilmesi ihtimaline karşı..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Birde gündüz için bir up yapiyim bakiyim, kendisi şu an yok, bir yardımımız dokunur diye..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

ingilizce yazabileceksen steemitte yaz. ana gelir kaynağın haline bile gelebilir :D gerçi benim yazdıklarım kimsenin ilgisini çekmedi ama :/ neyse grammarly ve google translate ikilisi ile kolayca yazabilirsin. az buz ingilizce bilsen yeter. bir dene şansını. 

GuArDiAn55 tarafından 19/Oca/18 13:13 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Makale yazarak para kazanma isleri eskide kaldi artik hocam.. eskisi gibi hit almiyor siteler. Hicbir sitede olmayan icerikleri ozgun sekilde yaratip yazinca para kazaniyorsun artik. Google sikti akti bu isleri.. amk cocuklari

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Makale yazarak para kazanma isleri eskide kaldi artik hocam.. eskisi gibi hit almiyor siteler. Hicbir sitede olmayan icerikleri ozgun sekilde yaratip yazinca para kazaniyorsun artik. Google sikti akti bu isleri.. amk cocuklari

Yok hocam öyle deme, bu gün makale yazarak bir asgari ücret kadar kazanabilen insanlar var.. he tamam zengin felan etmez ama iyi kötü namerde muhtaç etmeyecek ekmek çıkıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Gece için bu müridimizin kounsuna bir up yapıyorum, daha iyi tavsiyeler belkide iş teklifleri alabilmesi ihtimaline karşı..

Sen ne iyi adamsın be dostum. Herşey gonlünce olsun. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Yemek tarifi yazabilecek olan varmı ? Aylık bir anlaşma yapalım ? 

Vereceğim sitelerden tarifleri alıp kopya olduğu anlaşılmayacak şekilde kafasına göre düzenleyip tekrar post atacak. Fakat okurken anlam kaybı olmaması ve google ın kopya oldugunu anlamaması gerek.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Sen ne iyi adamsın be dostum. Herşey gonlünce olsun. 

Teşekkür ederim hocam, sadece tahribat ruhu işte, müridi desteklemek benimkisi.. tabi bilgim ve imkanım ölçüsünde..

Toplam Hit: 1572 Toplam Mesaj: 10
makale