folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Network İle İlgili Bir Sorun.

Network İle İlgili Bir Sorun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Sevgili mürid ve mürideler,

Şimdi okulun internetine bağlanmamız gerekiyor. Ancak yer çekmiyor. Ağ ürünlerini uzun zamandır takip etmiyorum. Şimdi benim ihtiyacım olan şeyi sizi anlatayım. Okuldan kablo çekemeyeceğimize göre AP ler iş yapmaz diye düşünüyorum. Ancak kablosuz AP varmı bunu öğrenmem lazım benim. Yani şöyle ki ;

1.bina okulun bir binası. 2.bina ise yurt. ap 1.nolu kutuda. 2.nolu kutuda internet çekiyor. Ancak 3.nolu yerde çekmiyor. Benim istediğim 2.nolu yere bir ap koyarak bunu kullanmak. Çözüm önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

kablosuz ap lar var ama elektrik sorun hocam  :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

kablosuz modemı (2) diye adlandırdıgın yere alsan ?

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Öğrenmek istediğim buydu arkadaşlar. Kablosuz modeme kablosuz bağlantı kuracak bir ap tavsiye edecek varmı peki :) Çok kalın olmasın mümkünse :D Kullananlar varsa tavsiyelerini dinlemek isterim. Uzaklık tahmini olarak ne kadar alanda etki eder. Bu tarz teknik bilgi verebilecek varsa çok iyi olur. Şimdi alırız kullanamayız çok feci olur yani :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

tp link 5110g bi bak hocam kapsamada iyidir :)

ap için tp-link'in diğer modellerinde de yardımcı olabilirim.

Toplam Hit: 945 Toplam Mesaj: 5