folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Networking"De Bilgi İstiyorum Bilen Varmı?

Networking"De Bilgi İstiyorum Bilen Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilentHill
    SilentHill's avatar
    Erkek
    LÜTFEN OKUYUN :-)(-:
    Arkadaşlar Ben diyelimki bir iş yerinde çalışıyorum bu işyerinde 3-5 tane bilgisayar var ve bunlardan bir tanesini ben kullanıyorum diyelim (MİSAL veriyorum) ben alt mevkilerde bir işçiyim ama bulunduğum networkta müdürün de bilgisayarı var
    HAAA şimdi esas konuya gelelim ben paylaşımı olmayan müdürün bilgisayarına girmek istiyorum bunu yapmayı bilen bir arkadaş varsa lütfen bana yardımcı olsun LÜTFEN AMA... Bu bilgi benim için çok önemli.
    AMAAAAA arkadaşlar dediğim gibi o müdür ben işçiyim benim o adamın bilgisayarına oturmam imkansız yani gidip o adamın bilgisayarına trojen at demeyin lütfen bana ben o bilgisayarın 5metre yakınına bile gidemem ama kendi bilgisayarımdan o kişinin bilgisayarına trojen atabiliyorsam bu bilgi yeter bilen arkadaşlar lütfen yardım etsinler

Eğer Forma yazmak istemiyorsanız :
    yeniatak@hotmail.com

KONYA - ORHAN

ORHAN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    sistemini ve özelliklerini bilmeden birşey diyemem ancak bir cok yol var

mesela büyük şirketler belirli paylaşım klasorleri kullanırlar dosyalarını saklamak ve paylaşmak için bu klasörler bütün kullanıcılara acık olabilir bu klasörlerin içinde office dosyaları veya bütün süstemin kullandığı muhasebe veya kurluş için yazılmış özel yazılımlar veya bu yazılmlara ait belgeler olabilir böyle bir share birliyorsan patronun bu klasörde en cok kullandığı dosyaları belirleyerek bu dosyalara trojan enjekte edebilrsin ve bu sayede sizin patronda ağ üstünde senin kontrolüne gecer

bak bu olayı bu bölümde daha öncede tartışmıştık

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=4560

bunuda bi incele istersen

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    bana kullandığınız işletim sistemini ve pc lerin bağlılık durumunu yazarsan sna yardımcı olabilirim ama unutma
    ayrıntılar önemlidir.
Toplam Hit: 1700 Toplam Mesaj: 3