Nexus 4 Paranoidandriod Kurulumu Becerememek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

arkadaşlar elimde nexus 4 var ilk defa bu custom rom ve root olaylarına girdim sanırım beceremedim custom rom olarak paranoid android 3.96 ve yanına gapps kurdum (adb sideload zip metodu ile usb uzerinden) kurulum bitti iyi güzel wipe falan yaptım telefonu başlatalı 15 - 20 dakika olmasına rağmen hala paranoid androidin logosu renkli renkli yanıp sönüyor başka bir aksiyonu yok acaba ben boot loopa falan mı soktum telefonu yada da dönülmez akşamın ufkuna mı getirdim (garantilik bir durum mu manasında) anlayan bilen eden varsa yardımcı olursa çok sevinirim yusuf yusuf atıyorum şu an : /

om mani padme hum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

bende de nexus 4 var hiç ellemeyi düşünmüyorum çünkü daha içine şarkı atıp adam gibi bi playerdan dinlemeyi bile beceremedim başlamadan pes ettim :D

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    eray bunu yazdı

bende de nexus 4 var hiç ellemeyi düşünmüyorum çünkü daha içine şarkı atıp adam gibi bi playerdan dinlemeyi bile beceremedim başlamadan pes ettim :D

:D

Poweramp veya omich music player deneyebilirsin.

Klasörleme sistemini beğenmediğimden poweramp kullanmıyorum ben.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omichsoft.player&hl=tr

Şarkı atmayı nasıl yapamadığını anlayamadım :S Usb bağla,içine at komplike birşey yok :S

Paranoid konusunda birşey diyemeyeceğim,bir ara bende kurmayı düşündümde vazgeçtim sonra. Kursam franco kernel kurarım batarya süresini uzatıyormuş.

Garanti konusu hala muallakta,donanım haberde root'un garanti dışına çıkartmayacağını söylüyorlar ki mantıklı olanda bu. Bu konuda firmayla inatlaşırsan root ve garanti olayı çözülebilir.

Sonuçta root denilen olay linux sistemde su yetkisi almak,windows'ta sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır demekte garanti bozsun o zaman.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Haha android kullanıyorsam viper4android yüzündendir. Araştırın ;)

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

franco kerneli kurup tekrar paranoid kurdum yine beklemedeyim : /

om mani padme hum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

franco kerneli kurup tekrar paranoid kurdum yine beklemedeyim : /

factory reset çek sonra boot dene. Bazen boot lar uzun sürebiliyor. EK olarak xda da sor birde hocam burda çok adam bulamazsın. Dirty Flash mi yaptın birde?

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

öyle çevirdim onu indirdim bunu kaldırdım olmadı stock roma döndüm tekrar olur da yapabilen birini bulursam ona yaptıracağım artık bu işi. hevesim kırıldı yeminle : /

om mani padme hum
Toplam Hit: 1095 Toplam Mesaj: 7