Nexus 5 Kullananlar Yardim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Sorun şuki telefona kulakligi taktigmda ses cok zayif geliyor. Hani kulaklik yarim takildiginda cikan zayif ses gibi. Bu sorun  sadece bende mi var anlayamadim baska bu sorunu yasayan  var mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

up blen yokmu ?

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IamFree
    IamFree's avatar
    Erkek

Merhaba Hocam,

Telefonun orjinal kulaklığınımı kullanıyorsunuz ?

Eğer farklı bir kulaklık kullanıyorsanız kulaklığın giriş boğumları farklı olabiliyor ve telefon desteklemiyor olabilir.Eğer orjinal kulaklık ise telefonun  girişinde problem mevcuttur. Garantiye gönderin derim.

IamFree tarafından 30/May/14 22:24 tarihinde düzenlenmiştir

Farkı,farklı olan yaratır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı

Sorun şuki telefona kulakligi taktigmda ses cok zayif geliyor. Hani kulaklik yarim takildiginda cikan zayif ses gibi. Bu sorun  sadece bende mi var anlayamadim baska bu sorunu yasayan  var mi?

samsungda benzer bi durum var. 8150i

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    IamFree bunu yazdı

Merhaba Hocam,

Eğer farklı bir kulaklık kullanıyorsanız kulaklığın giriş boğumları farklı olabiliyor ve telefon desteklemiyor olabilir.Eğer orjinal kulaklık ise telefonun  girişinde problem mevcuttur. Garantiye gönderin derim.

Hayir hocam orjinal kulaklik degil 16 gb nexsus kutularindan kulaklik cikmiyo. Philips marka bir kulaklikla denedim. Ayrica nokia ilede denedim. Ama dusuk ses verdi. Birde lg kulaklik alip.deneyeyim öyleyse  bakalim olcak mi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IamFree
    IamFree's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı
    IamFree bunu yazdı

Merhaba Hocam,

Hayir hocam orjinal kulaklik degil 16 gb nexsus kutularindan kulaklik cikmiyo. Philips marka bir kulaklikla denedim. Ayrica nokia ilede denedim. Ama dusuk ses verdi. Birde lg kulaklik alip.deneyeyim öyleyse  bakalim olcak mi

Hocam şöyle söyleyim mesala bir şarkıyı dinlerken beat sesleri gelip şarkı sözleri gelmiyorsa kulaklığın boğumları fazladır yada eksiktir. Eğer ses az geliyorsa ya kulaklığın desibeli azdır yada telefonda sorun vardır. Bir AVM ye gidip tüm kulakları deneyin ona göre alın hocam.

Farkı,farklı olan yaratır.
Toplam Hit: 676 Toplam Mesaj: 6